Ciekawe, czy gdybyśmy napisali, że Paris Hilton jedzie na misje, a Angelina Jolie postanowiła oddać swoje dzieci z powrotem do sierocińców, też by nam uwierzyli.

Pamiętacie nasz primaaprilisowy żart (zobacz newsa: Wentworth Miller w Polsce!)? Cóż, my pamiętamy – zebraliśmy za niego potężne cięgi od zawiedzionych fanek Wentwortha Millera.

O ile jednak Czytelnicy bardzo szybko zorientowali się, że news powstał z okazji 1 kwietnia, to dziennikarze najpopularniejszych polskich dzienników albo nie byli tacy bystrzy, albo też chcieli zrobić sensację.

Najpierw informację o przyjeździe Wentortha dodał Dziennik na swojej internetowej stronie. Dzisiaj o tym samym pisze Interia.pl (zobacz newsa: Będzie szukał w Polsce żony?).

Jak widać redaktorzy czytują Kozaczka. Szkoda tylko, że nie tak dokładnie – wówczas już dawno zorientowaliby się, że był to tylko żart. O czym zresztą poinformowaliśmy już rankiem, 2 kwietnia.

Jeszcze bardziej szkoda, że nikt nie podaje źródła pierwotnego.

Trudno, zostaje nam nadal robić swoje a Czytelnikom podziękować za tak dokładną lekturę. 🙂

AKTUALIZACJA: Jak poinformował nas Czytelnik, Radiostacja już ogłosiła, że Wentworth przyjeżdża do Polski. Kuleczka się toczy i nabiera rozpędu. 🙂

AKTUALIZACJA (15:40): Interia.pl usunęła wpis. Screeny zostały u nas. 🙂