Melania Trump (47 l.) zanim została Pierwszą Damą była modelką, więc z pewnością jej figura zawsze wyglądała zachwycająco. Wiele osób myśli, że to zasługa rygorystycznej diety. Kobiety, które pojawiają się tak często publicznie, jak Melania z pewnością muszą uważać na to, co jedzą. W końcu wystarczy odrobinę pełniejszy brzuszek, aby wywołać ciążowe spekulacje…

Melania Trump podjęła zaskakującą modową decyzję

Okazuje się jednak, że Melania wcale nie przestrzega diety aż tak radykalnie. Żona Trumpa uważa, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i zazwyczaj je wtedy miseczkę owsianki z wieloma składnikami. Oprócz tego nie zapomina o owocach – twierdzi, że dzięki nim nie tylko ma zgrabną figurę, ale również piękną cerę.

Melania jest za tym, aby spełniać swoje zachcianki, oczywiście w granicach rozsądku. Kiedy jej organizm się tego domaga, bez wyrzutów sumienia zje porcję lodów czy kawałek czekolady.

Nie zapomina również o piciu wody. Twierdzi, że zdrowe odżywianie to część jej stylu życia, ale nie jest na żadnej specjalnej diecie. W utrzymaniu wagi pomaga jej też regularne ćwiczenie pilatesu.

Kobieta, którą widzisz u boku Trumpa to NIE MELANIA! Zatem kto?

Nie takie skomplikowane?

Jak wygląda dieta Melanii Trump?

Jak wygląda dieta Melanii Trump?

Jak wygląda dieta Melanii Trump?

Jak wygląda dieta Melanii Trump?

Jak wygląda dieta Melanii Trump?