– Więzienie usytuowane jest w pięknej okolicy, zewsząd otoczone zielenią. Oczywiście w środku urządzone jest w modnym, ascetycznym stylu.

– Nie trzeba zamawiać jedzenia na wynos – specjalnością kuchni są niskosodowe posiłki oparte na drobiu, podawane trzy razy dziennie. Palce lizać!

Paris Hilton zostanie oddzielona od reszty skazanych kobiet (dla własnej wygody i bezpieczeństwa). Użytkować będzie przytulną, jedno- lub dwuosobową celę. W środku znajdziemy kocyk (nowy? nie, wyprany w Perwollu!) i pościel zgodną z najnowszymi trendami mody, czyli w przepięknym kolorze poszarzałej bieli lub pistacji.

– W ramach rekreacji zezwala się na prysznic, ćwiczenia, oglądanie telewizji i rozmowę przez telefon. Na wszystko to ma się łącznie aż 60 minut dziennie!

– Więzienie dba też o styl przebywających tam \”gości\”. Można wybierać w czterech kolorach strojów więziennych: niebieskim, białym, brązowym, czy jakże stylowym odcieniu soczystego oranżu (znakomicie ożywia cerę!).

Nie czekaj! Przyjedź do naszego więzienia – gwarantujemy niezapomniane przeżycia.

Zaznaczamy, że cele mogą się nieznacznie różnić od tej prezentowanej na zdjęciu!

*** SPROSTOWANIE ***

Ten artykuł z założenia miał być ironiczny.

Niestety, pisząc go nie myślałam, że ktoś TAKI tekst mógłby wziąć na serio.

Paris naprawdę będzie miała do wyboru cztery kolory ubań, ale będą to kombinezony więźniarskie. Zostanie też odseparowana od pozostałych, ale tylko dlatego, że inne więźniarki mogłyby zareagować przesadnie agresywnie na jej towarzystwo.

Niskosodowa dieta, nawet oparta na drobiu (to prawda), miała oznaczać potrawy bez soli, przypraw, mdłe i pozbawione smaku.

Terminu \”poszarzała biel\” nie muszę chyba wyjaśniać.

Styl ascetyczny oznacza gołe ściany, płytki i typowo więźniarską atmosferę.

Pozdrawiam Czytelników – zarówno tych, którzy zrozumieli intencje, jak i tych, którzy dopiero zrozumieją. 🙂 Widocznie mam trudne poczucie humoru.