Anna Lewandowska (29 l.) jest dziś szczęśliwą i spełnioną mamą i żoną. Z Robertem Lewandowskim trenerka stworzyła prawdziwy, ciepły dom. W wielu swoich wpisach podkreśla, jak ważna w jej życiu jest miłość.

Klara sięga po produkty pełne CUKRU w sklepie. Lewa o dziwo – ZADOWOLONA

Anna ma też duże wsparcie ze strony swej mamy i teściowej. Gdyby nie to, byłoby jej trudniej godzić macierzyństwo z karierą. Śmiało można stwierdzić, że Lewym udało się stworzyć fantastyczny krąg, w którym każdy realizuje swoje pasje i ambicje, a obok tego dostaję masę ciepła i miłości.

Kiedyś bywało różnie – jako 12-latka Anna została bez ojca, który opuścił rodzinę. W rozmowie z Magdą Mołek Lewandowska wspominała czas, gdy to jej mama musiała wziąć na barki cały trud i odpowiedzialność za wychowanie dzieci i prowadzenie domu. Bywało ciężko, rodzina korzystała nawet z pomocy Caritasu.

Dziś Lewandowska jest niezależna. Wszystko wypracowała własnymi rękami, stać ją na wiele. A jakie są jej relacje z ojcem?

Modna Lewandowska na meczu Roberta (ZDJĘCIA)

Bogdan Stachurski, tata Anny, nie był nawet na weselu córki, nie poznał też wnuczki. Znajoma trenerki zdradziła, że Anna nie spotyka się z tatą:

Nie spotyka się z Anią, są jedynie w kontakcie SMS-owym – powiedziała w rozmowie z Dobrym Tygodniem koleżanka trenerki.

Tymczasem ojciec Anny Lewandowskiej powiedział, że trzyma kciuki za swoją córkę i jej rodzinę:

Jestem dumny z córki, z tego, co osiągnęła. Zawsze ją podziwiałem. Kibicuję też Robertowi, oglądam mecze. To wielka satysfakcja – skomentował temat dla magazynowi Dobry tydzień.

Na pytanie, czy utrzymuje kontakt z córką, odpowiedział:

– Tak. Ale już więcej nic nie powiem. To moja prywatna sprawa. (…) Trzymam kciuki za Anię i Roberta. Oby im się w życiu udało.

Jakie są relacje Anny Lewandowskiej z jej ojcem?

Jakie są relacje Anny Lewandowskiej z jej ojcem?

Jakie są relacje Anny Lewandowskiej z jej ojcem?