Jakub Rzeźniczak w lipcu ubiegłego roku po raz drugi został ojcem. Doczekał się syna Oliwiera z partnerką Magdą Stępień, ale niestety piłkarz porzucił partnerkę na miesiąc przed porodem. Wówczas głośno było o ich rozstaniu, bo Magda nie zamierzała milczeć o swojej trudnej sytuacji.

Jakub Rzeźniczak walczy o życie syna!

Jakub Rzeźniczak ujawnia stan zdrowia syna

Na początku tego roku okazało się, że lekarze u Oliwiera zdiagnozowali rzadkiego raka wątroby. Modelka musiała otworzyć zbiórkę pieniędzy na leczenie syna w Izraelu, wywołała tym ogromnym nagonkę na swojego ex-partnera Jakuba Rzeźniczaka, ponieważ piłkarz nie wspomógł jej finansowo i musiała liczyć na internautów. W kwietniu Magda znów musiała otworzyła zbiórkę pieniędzy na operacje i dalsze leczenie syna w Izraelu. Piłkarz był zmuszony wydać oświadczenie, które możecie przeczytać TUTAJ! 

Jakub Rzeźniczak cały czas walczy z hejtem w Internecie. Ludzie nie rozumieją, dlaczego nie chce przekazać synowi pieniędzy na leczenie syna za granicą. Piłkarz tłumaczył mediach, że chciałby, aby Oliwier leczył się w Polsce:

Profesor medycyny, z którym jestem w stałym kontakcie, powiedział mi, że skuteczność leczenia nowotworów u dzieci w naszym kraju osiąga 80 procent, a w przypadku tego konkretnie raka – 20-30 procent, jeżeli nie jest złośliwy – tłumaczy w „Party” Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak udzielił pierwszego wywiadu o chorobie syna: „O Izraelskiej klinice żaden z polskich specjalistów nie miał większej wiedzy”

Po długiej ciszy ze strony Magdy Stępień, Jakub Rzeźniczak zabrał głos. Zdradza, jak idzie leczenie syna w Izraelu:

Wyniki niestety nie wyglądają dobrze – powiedział piłkarz w „Przeglądzie Sportowym”.

Dodaje, że robi wszystko, aby pomóc synowi:

Kontaktowałem się z najlepszą kliniką na świecie St. Jude zajmującą się guzami wątroby u dzieci. Zobaczyli wyniki Oliwiera, po czym powiedzieli, że nie podejmą się leczenia, gdyż mogą zaproponować to samo leczenie co w Europie – tłumaczy.

Przyjaciółka Magdy Stępień zdradza, jak zachował się Jakub Rzeźniczak w Izraelu!

Zdradza też, że Magda Stępień utrudnia mu kontakty z synem:

Niestety kontakt mam utrudniony. Namawiam mamę Oliwiera na powrót do Polski, ale bezskutecznie – mówi Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień na spacerze

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak wydał oświadczenie

Jakub Rzeźniczak wydał oświadczenie, IG: jakubrzezniczak25