Jamie Dornan został nowym Christianem Greyem! (FOTO)

1-99-R1 1-99-R1

Po nieoczekiwanym odejściu Charliego Hunnama z ekipy 50 twarzy Greya producenci wznowili poszukiwania do roli Christiana Greya.

Szeptano o Robercie Pattinsonie, a nawet o Leonardo diCaprio.

Wczoraj wytwórnia oznajmiła, że w swej ręce pejcz będzie dzierżył Jamie Dornan.

Co o nim wiemy? Jest modelem Calvina Kleina, gra w Once Upon A Time, ma 31 lat.

Lepszy Jamie czy Charlie?

&nbsp
Jamie Dornan został nowym Christianem Greyem! (FOTO)

Jamie Dornan został nowym Christianem Greyem! (FOTO)

   
53 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Dornan jest idealny do tej roli *___* Już czekam na film !

Nic mnie to nie obchodzi. Książka była wyjątkowym GNIOTEM to już strach myśleć o filmie

gość, 25-10-13, 08:43 napisał(a):Charlie był idealny! Miał tajemnicze spojrzenie i nieziemski seksowny głos. Pasował idealnie…tylko przez głupich fanów i ich petycje dał sobie z tym spokój 🙁 szkoda wielka szkoda.Dokładnie…

jeszcze gorszy od poprzedniego:/

może być , jest przystojny , właśnie jako takiego lalusia wyobrażałam sobie greja, przystojnego ale lalusia. Poza tym fajne jest to ,że nie jest znany

gość, 24-10-13, 22:01 napisał(a):gość, 24-10-13, 21:49 napisał(a):gość, 24-10-13, 17:19 napisał(a):Niesamowicie przystojny facet z boskim ciałem. Mam nadzieję, że wymienią jeszcze tą podstarzałą farbowaną blondynę, bo nie nadaje się na śliczną i delikatną Anęprzecież ana była normalną dziewczyną, atrakcyjną, ale bez jakiegoś szału. chyba sobie zbytnio wyidealizowałaś jej postaćno dokladnie… nawet sama Ana na rozdaniu dyplomow mysli ze do Christian bardziej pasowalaby z wygladu Kate“piekny christiaan i piekna Kate”A Ana byla wlasnie taka zwyczajna dziewczyna, zadna zjawiskowo piekna. Ciekawwi mnie kogo obsadza w roli Kate :)Kate ma podobno zagrać Cara Delevingne..

gość, 24-10-13, 21:00 napisał(a):William Levy na Greya!!!!!!!!!!!!!DOKŁADNIE!!!

az mi gorąco

grał w OUAT

dużo lepszy !!! 🙂

Charlie był idealny! Miał tajemnicze spojrzenie i nieziemski seksowny głos. Pasował idealnie…tylko przez głupich fanów i ich petycje dał sobie z tym spokój 🙁 szkoda wielka szkoda.

On gra tego mordercę z Dublina w The Fall

gość, 24-10-13, 21:49 napisał(a):gość, 24-10-13, 17:19 napisał(a):Niesamowicie przystojny facet z boskim ciałem. Mam nadzieję, że wymienią jeszcze tą podstarzałą farbowaną blondynę, bo nie nadaje się na śliczną i delikatną Anęprzecież ana była normalną dziewczyną, atrakcyjną, ale bez jakiegoś szału. chyba sobie zbytnio wyidealizowałaś jej postaćno dokladnie… nawet sama Ana na rozdaniu dyplomow mysli ze do Christian bardziej pasowalaby z wygladu Kate“piekny christiaan i piekna Kate”A Ana byla wlasnie taka zwyczajna dziewczyna, zadna zjawiskowo piekna. Ciekawwi mnie kogo obsadza w roli Kate 🙂

nie no ten jest zajebisty podoba mi się !!!!!! a jestem fanką tej książki

gość, 25-10-13, 00:50 napisał(a):gość, 24-10-13, 22:01 napisał(a):gość, 24-10-13, 21:49 napisał(a):gość, 24-10-13, 17:19 napisał(a):Niesamowicie przystojny facet z boskim ciałem. Mam nadzieję, że wymienią jeszcze tą podstarzałą farbowaną blondynę, bo nie nadaje się na śliczną i delikatną Anęprzecież ana była normalną dziewczyną, atrakcyjną, ale bez jakiegoś szału. chyba sobie zbytnio wyidealizowałaś jej postaćno dokladnie… nawet sama Ana na rozdaniu dyplomow mysli ze do Christian bardziej pasowalaby z wygladu Kate“piekny christiaan i piekna Kate”A Ana byla wlasnie taka zwyczajna dziewczyna, zadna zjawiskowo piekna. Ciekawwi mnie kogo obsadza w roli Kate :)Kate ma podobno zagrać Cara Delevingne..Cara pasowałby na Kate, a w roli Any idealna byłaby ta Bledel, jak ją zobaczyłam, to pomyślałam, że tak ją sobie wyobrażałam..taka delikatna twarz aniołka 😉 A ten Jamie o wiele lepszy od Hunnama, ale to jeszcze nie to..niby przystojny, ale nie ma tego czegoś..takiego magnetyzmu i inteligencji w spojrzeniu..bez PS jest już gorzej..

gość, 24-10-13, 21:06 napisał(a):Wolałabym francois’a arnaud’a! a nie lalkę w postaci kenanie nie nie, on ma w sobie chłopięcy urok, który taka postać tylko by zniszczyła. z wyglądu okej, ale całościowo byłyby zgrzyty.

gość, 24-10-13, 17:19 napisał(a):Niesamowicie przystojny facet z boskim ciałem. Mam nadzieję, że wymienią jeszcze tą podstarzałą farbowaną blondynę, bo nie nadaje się na śliczną i delikatną Anęprzecież ana była normalną dziewczyną, atrakcyjną, ale bez jakiegoś szału. chyba sobie zbytnio wyidealizowałaś jej postać

gość, 24-10-13, 18:08 napisał(a):gość, 24-10-13, 16:24 napisał(a):Charlie był dla mnie idealnym wyborem – facet z pazurem, nie jakiś olśniewająco piękny ken ale mężczyzna z krwi i kości. Na szczęście zrezygnował z roli:) Ten pan też jest baaardzo przystojny, ale nie ma tego magnetyzmu, co Charlie. W każdym razie jego też mi szkoda do tej roli:)podbijam- zgadzam się, chyba jako jedna z nielicznych, że na prawdę fajny z Charliego kandydat był 🙂

William Levy na Greya!!!!!!!!!!!!!

Wolałabym francois’a arnaud’a! a nie lalkę w postaci kena

gość, 24-10-13, 16:24 napisał(a):Charlie był dla mnie idealnym wyborem – facet z pazurem, nie jakiś olśniewająco piękny ken ale mężczyzna z krwi i kości. Na szczęście zrezygnował z roli:) Ten pan też jest baaardzo przystojny, ale nie ma tego magnetyzmu, co Charlie. W każdym razie jego też mi szkoda do tej roli:)podbijam- zgadzam się, chyba jako jedna z nielicznych, że na prawdę fajny z Charliego kandydat był 🙂

Charlie był dla mnie idealnym wyborem – facet z pazurem, nie jakiś olśniewająco piękny ken ale mężczyzna z krwi i kości. Na szczęście zrezygnował z roli:) Ten pan też jest baaardzo przystojny, ale nie ma tego magnetyzmu, co Charlie. W każdym razie jego też mi szkoda do tej roli:)

Niesamowicie przystojny facet z boskim ciałem. Mam nadzieję, że wymienią jeszcze tą podstarzałą farbowaną blondynę, bo nie nadaje się na śliczną i delikatną Anę

Patrząc na fotki to fanki raczej protestować nie będą

Ehhh to nie Matt… Ale Lepszy na pewno niż Charlie!!! 😀 To teraz czekać na film. A Dakota na pewno zostaje bo kto jest reżyserem?

gość, 24-10-13, 12:41 napisał(a):Dla takiego gościa to może nawet pójdę do kina na tą szmirę:)Polecam Ci serial ” The Fall ” Jamie wypadł fantastyczne.

to były facet Keiry Knightley 🙂

gość, 24-10-13, 14:57 napisał(a):gość, 24-10-13, 13:17 napisał(a):PuchaczBee, 24-10-13, 12:22 napisał(a):Strzelil sobie w kolano.a ty sobie w oko waląc gruchę przed monitorem na fotą agileryhahahahahaha dobreO ja pitole aleś ZwieraczowyPrykpryk dowalił/ ła ha ha dobreeeee

Lepszy(bardziej z charakterem), ale kompletnie nie w moim typie. Nie lubię tego typu urody. Coś pomiędzy Beckhamem, Ashtonem Kutcherem a Rickym Martinem, którzy są dla mnie nieapetyczni.

przystojny, zdolny aktor i przyjął rolę w takim gównie. strzela sobie w kolano.

gość, 24-10-13, 13:17 napisał(a):PuchaczBee, 24-10-13, 12:22 napisał(a):Strzelil sobie w kolano.a ty sobie w oko waląc gruchę przed monitorem na fotą agileryhahahahahaha dobre

gość, 24-10-13, 14:44 napisał(a):i jak bomer nie dostał roli, bo jest gejem dyskryminacja jak choleraczłowieku bomer ma inne zobowiazania, cały czas kreci “kołnierzyki”pozatym nie wydaje Ci sie ze po prostu nie chcial tam zagrac ?

i jak bomer nie dostał roli, bo jest gejem dyskryminacja jak cholera

Idealny ! 🙂

gość, 24-10-13, 13:14 napisał(a):Oj tak jeszcze tylko niech laskę zmienią i będzie super ;)no fakt bo to jakaś mdła blondyna

Niestety, facet mi się kompletnie nie podoba… nie mój typ urody, ale może do tej “roli stulecia” się nada.

Charlie wróć!!!!

PuchaczBee, 24-10-13, 12:22 napisał(a):Strzelil sobie w kolano.a ty sobie w oko waląc gruchę przed monitorem na fotą agilery

Oj tak jeszcze tylko niech laskę zmienią i będzie super 😉

włosy i oczy to ma jak ten grey 😉

Cudnyyyy -:)

a pisałam ju ze Greya zagra ktos spoza waszych typów

Dla takiego gościa to może nawet pójdę do kina na tą szmirę:)

pasuje do tej roli!

Taki fajny facet… Szkoda go dla takiej szmiry :/

Lepszy,zdecydowanie!

well, hello there?

Strzelil sobie w kolano.

o taaak!!! idealny

w once upon a time był moją ulubioną postacią