Polscy fani Jamie’go Oliver’a już od 17 lipca mogą sięgnąć po pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Jamie”. Jego pilotażowe wydanie jest dostępne bezpłatnie wyłącznie w sieci sklepów Organic Farma Zdrowia na terenie całego kraju oraz w internetowym sklepie www.organicmarket.pl. Wystarczy zrealizować zakupy za minimum 60 zł i każdy klient otrzyma magazyn gratis.

Na 100 stronach magazynu, czytelnicy znajdą przepisy wykreowane na podstawie kuchni z całego świata, z uwzględnieniem naturalnych, sezonowych i dostępnych w polskich sklepach składników.

W czasopiśmie znajdą się przepisy samego Jamie’go Oliver’a, czyli mistrza kulinarnego o bezpretensjonalnej osobowości i receptach na doskonałą kuchnię.

Redaktor naczelną „Jamie” jest Anna Gromnicka, a za współpracę z reklamodawcami odpowiada Biuro Reklamy wydawnictwa Marquard Media. W szerokiej sprzedaży magazyn będzie dostępny od września, planowany nakład to 30 000 egzemplarzy.

Wydawca – Marquard Media Polska – liczy na dotarcie do wszystkich ceniących sobie jakość, harmonię z naturą, otwartość na nowe trendy i miejsca.

W lipcowo – sierpniowym numerze znaleźć można między innymi pomysły na najciekawsze sosy z całego świata, pełną ferii smaków podróż do Nicei, zupełnie nowe przepisy na sałaty i makarony czy też sekrety smaków orientu do wyczarowania w domu.

Jamie gotuje w Polsce!

Magazyn JAMIE wydawany jest w 13 krajach a dostępny w 45. Teraz także w Polsce!