Wygląda na to, że Lynne Spears musi się pilnie zająć obiema córkami. Jamie Lynn Spears bowiem, jeśli wierzyć Star Magazine, zaczyna się zachowywać nieco dziwnie.

Źródło cytowane przez magazyn twierdzi, że Jamie Lynn zaczęła wszem i wobec rozgłaszać, że wcale nie spodziewa się dziecka. Gwiazdka nie zrezygnowała z imprezowego trybu życia, balanguje do białego rana i żywi się fast foodami.

„Jamie Lynn stara się żyć tak samo, jak żyła zanim zaszła w ciążę. Nie chce, aby dziecko wprowadziło do jej życia jakiekolwiek zmiany i nie rozumie tego, że jest to niemożliwe\” – mówi między innymi źródło.

Młodsza Spears ponoć zaczęła się upierać przy tym, że nie jest w ciąży po pewnym pamiętnym party, podczas którego jeden z jej przyjaciół zwrócił uwagę, że Jamie Lynn nabrała kobiecych kształtów. Miało to bardzo rozwścieczyć nastolatkę:

\”Wrzasnęła >>Zamknij się!<<, a potem zaczęła wypłakiwać się przyjaciółce, narzekając, że nienawidzi swojego ciała. Ona przywykła do bycia małą, słodką gwiazdeczką Hollywood, gwiazdeczką z serialu dla młodzieży i chyba nie potrafi sobie poradzić z faktem, że to się zmieniło\" – dodaje to samo źródło.

\”To właśnie dlatego nosi szerokie ubrania. Chce ukryć brzuch i wmówić sobie i wszystkim naokoło, że wszystko pozostało bez zmian. Ostatnio zadzwoniła do swojej matki i zaczęła krzyczeć do słuchawki, że nie jest w ciąży.\”

Tupnij nóżką, a problemy znikną…