W dalszym ciągu nie cichną spekulacje wokół Jarosława Bieniuka (40 l.). Piłkarz ma postawiony zarzut dostarczania narkotyków dwóm osobom. Dodatkowo wczoraj został wyemitowany film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” na antenie TVP1 gdzie zwrócono uwagę na pedofilię w polskim środowisku show-biznesowym. Pojawił się tam wizerunek Bieniuka. Teraz „Rewia” donosi, że piłkarz zastanawia się nad oświadczynami. Czyżby Jarosław przewartościował swoje życie?

Blady i wystraszony Jarosław Bieniuk w SĄDZIE (ZDJĘCIA)

Jarosław Bieniuk oświadczy się Martynie Gliwińskiej?

W połowie marca Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostali rodzicami. Dla celebrytki jest to pierwsze dziecko, a dla piłkarza czwarte. Jarek ma trójkę dzieci ze związku z Anną Przybylską.

W mediach wywiązała się prawdziwa burza. Martyna twierdziła, że jej ciąża jest dla Jarka problemem, a sam piłkarz nie interesuję się nią ani dzieckiem. Gliwińska zaatakowała również mamę Bieniuka, i przyznała że nie wyraziła ona aprobaty dla jej ówczesnego stanu.

Martyna Gliwińska KOMENTUJE słowa Jarosława Bieniuka

Dramaty rodzinne chyba udało się zażegnać, bo Martyna pokazała zdjęcie Jarosława z synem Kazikiem. Udało się im dojść do porozumienia. Chociaż para nie jest razem, nie znaczy to, że ojciec nie uczestniczy w życiu chłopca.

Jak podaje „Rewia” Jarosław zaczął porządki w życiu osobistym od poważnej rozmowy ze swoją mamą, której zdanie bardzo ceni. Były mąż Anny Przybylskiej postanowił przewartościować swoje życie i doszedł do wniosku, że chce zamieszkać z Gliwińską.

Narodziny Kazia miały przypomnieć mu szczęśliwe momenty z jego życia. Jarosław dla syna chce postarać się ułożyć kontakty z Martyną. Były piłkarz podobno planuje rodzinne wakacje z czwórką dzieci i Gliwińską.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oliwia Bieniuk i i Mateusz Raduszewski są parą? Oliwia zdradziła, jaka łączy ich relacja

Jarosław Bieniuk ODPOWIADA na słowa Martyny Gliwińskiej. Jest ZASKOCZONY…

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie Jarosława Bieniuka z synem Kazikiem

Jarosław Bieniuk na rozprawie sądowej.

Sopot, 18.02.2020 r. Rozprawa przed Sądem Rejonowym w Sopocie w procesie bylego reprezentanta Polski w piłce nożnej Jarosława Bieniuka. Fot. Lukasz Dejnarowicz/FORUM.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska razem na imprezie branżowej.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska, fot. AKPA.