Jarosław Bieniuk (40 l.) stanie przed sądem, ale nie będzie odpowiadał za gwałt. Byłemu piłkarzowi, wdowcowi po Annie Przybylskiej, postawiono inne zarzuty.

Jarosław Bieniuk przed sądem – nie postawiono mu zarzutu gwałtu

Oliwia Bieniuk pokazała efekty profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wygląda powalająco!

W rozmowie z redakcją serwisu sportowefakty.pl rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk, powiedziała:

Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie dał podstaw do przedstawienia mężczyźnie zarzutu doprowadzenia pokrzywdzonej do obcowania płciowego. W tej sprawie zostanie skierowany do Sądu akt oskarżenia o dwa czyny dotyczące udzielenia innej osobie środka odurzającego, to jest z art. 58 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Jarosław Bieniuk, który po śmierci żony, aktorki Anny Przybylskiej wychowuje ich trójkę dzieci, w kwietniu tego roku został przez koleżankę, 28-letnią Sylwię Sz., oskarżony o gwałt. Celebryta trafił do aresztu. Po wpłaceniu 20 tysięcy zł. kaucji wyszedł na wolność.

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem?! Czym zajmuje się zawodowo? Jak wygląda jej życie prywatne?

Za czyn, który opisano w oskarżeniu Bieniuka – udzielenia innej osobie środka odurzającego, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się rozprawa.

Tymczasem Jarosław Bieniuk niedługo po raz czwarty zostanie ojcem. Przyjaciółka piłkarza, Martyna Gliwińska, z którą Bieniuk zaczął się spotykać po żony, jest z nim w ciąży.

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA