Trwa dochodzenie w sprawie wydarzeń z nocy 13 na 14 kwietnia z udziałem Jarosława Bieniuka i jego byłej przyjaciółki, Sylwii Sz. Śledzczy gromadzą materiały, tymczasem Fakt dotarł do informatora, który udostępnił tabloidowi opinię sądowo – lekarską z badania Sylwii Sz.

Jarosław Bieniuk przerwał milczenie. Powiedział jak było naprawdę

Charakter obrażeń, jakie miała na swoim ciele kobieta może z jednej strony potwierdzać jej słowa o brutalnym napadzie, z drugiej jednak strony opinia ta nie wyklucza wcale, że ślady mogły być skutkiem brutalnego seksu.

W opinii znajdują się informacje o tym, że Sylwia Sz. miała na ciele siniaki. Miała wyrwane włosy. Na nadgarstkach widoczne były otarcia. W opinii znalazły się również opisy obrażeń intymnych części ciała kobiety. Otarcia na błonie narządów płciowych mogły być wynikiem seksu bez odpowiedniego przygotowania, zbyt intensywnym lub przedłużającym się stosunkiem, czy też licznym stosunkom odbytym w krótkim czasie.

Są wyniki badań toksykologicznych Sylwii Sz., która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt

W rozmowie z Faktem 28-latka mówi, że z doniesień medialnych może wynikać, iż nie broniła się:

– Pytanie, jak miałam się bronić, jeśli miałam związane ręce? W tej sytuacji oczywiste jest, że pod moimi paznokciami nie było jego naskórka – mówi Sylwia Sz.

Z kolei pełnomocniczka Jarosława Bieniuka, mec. Olga Jędraszko, nie chce komentować sprawy na tym etapie dochodzenia:

Super Express opisuje erotyczne gadżety, które Jarosław Bieniuk miał mieć w neseserze na feralnej randce (+18 l.)

Działając w imieniu mojego mocodawcy oświadczam, że z uwagi na toczące się postępowanie nie możemy odnosić się do żadnych doniesień medialnych. Z chwilą jego zakończenia z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i wyjaśnimy nurtujące kwestie. Na ten moment istotne jest, aby pozwolić prokuraturze sprawnie i bez zakłóceń prowadzić konieczne czynności w sprawie – mówi mecenas.

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. AKPA