Oliwia Bieniuk (17 l.) mimo młodego wieku może pochwalić się ładną sumką, ponad 100 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Nastolatka zniknęła z mediów i przez jakiś czas nic nie udostępniała na swoim profilu, jednak wróciła i to w jakim stylu! Oliwia pochwaliła się pracą nad sesją zdjęciową, w której wzięła udział i musimy przyznać, że wyglądała jak profesjonalna modelka. Zobaczcie sami.

Rodzina Anny Przybylskiej KOMENTUJE sytuację Bieniuka. Pochwalają jego zachowanie?

Oliwia Bieniuk zamiast aktorką powinna być modelką?

Oliwia Bieniuk ostatnimi czasy na Instagramie nie była tak aktywna, jak wcześniej. Córka Jarosława Bieniuka po krótkiej przerwie od social-mediów postawiła pochwalić się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej i trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie.

Dziękuję za śliczne zdjęcia @front.side.studio –  podpisała zdjęcie Oliwia

Na udostępnionych fotografiach Oliwia Bieniuk pozuje obok choinki i leżąc na wzorzystej kanapie. Kolejna partia zdjęć przedstawia nastolatkę na czarno białym tle. Bieniuk jest ubrana w klasyczny golf bądź białą koszulę, co pięknie tworzy kontrast. Widać, że Oliwia bardzo dobrze czuje się przed obiektywem i pozowanie przychodzi jej z łatwością. Na zdjęciach wygląda bardzo naturalnie i subtelnie.

Nastolatka marzy o karierze aktorskiej, chce iść w ślady mamy. Uczy się w klasie o profilu aktorsko-filmowym, a także bierze prywatne lekcje aktorstwa u rewelacyjnej Katarzyny Figury. Ciekawe, czy niebawem zobaczymy ją na wielkim ekranie?

Wciąż nie cichną spekulacje na temat Martyny Gliwińskiej, która jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Para wcześniej spotykała się przez jakiś czas, jednak ich relacja nie wytrwała i postanowili się rozstać. Mimo wszystko Gliwińska twierdziła, że pozostali przyjaciółmi, a kobieta w dalszym ciągu jest blisko z dziećmi Jarosława. Podobno doskonale dogaduje się z nastoletnią Oliwią, która  bardzo lubi spędzać czas z Martyną.

Pięknie kochanie – skomentowała zdjęcie sama Natalia Siwiec

Zniewalająca

Boże jaka ty jesteś piękna

Piękne zdjęcia – pisali fani w sekcji komentarzy

Oliwia Bieniuk na czarno białych fotografiach:

View this post on Instagram

ciąg dalszy… @front.side.studio

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆👹 (@oliwia.bieniuk) on

Jak Wam się podoba sesja zdjęciowa Oliwii?

ZOBACZ WIĘCEJ:
Oliwia Bieniuk wciąż nosi modnego boba; pokazała nowe zdjęcia na Instagramie

Oliwia Bieniuk z ojcem i braćmi; pokazała zdjęcia z rodzinnego weekendu (Instagram)

Martyna Gliwińska jest w ciąży, twierdzi, że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk; podaje Na żywo