Rozstanie Jasona Momoa (42 l.) i Lisy Bonet (53 l.), po tak długim związku zszokowało świat. Niemniej, jak widok aktora w porwanym t-shircie (zapewne designerskim) na podwórku u kumpla, gdzie zaparkował swój nowy dom, wzbudza całkowicie inne emocje.

Jason Momoa i Lisa Bonet rozstali się. Zdradzają dlaczego

Jasona Momoa mieszka na podwórku u kumpla

Na najnowszych zdjęciach paparazzi widać wytatuowanego Jasona, ubranego w podartą koszulkę w kolorze lila i dżinsy, przechadzającego się po podwórku przyjaciela, wiele kilometrów od domu, który dzielił ze swoją wkrótce byłą żoną ich 2-jką dzieci w Topanga w Kalifornii.

Myć się albo nie myć; oto jest pytanie. Do dyskusji dołączają Cardi B i Jason Momoa

Nie wiadomo, czy oficjalnie wyprowadził się z ich rezydencji na wzgórzu, która była warta 3,5 miliona dolarów, ale podobno w zeszłym tygodniu przebywał u przyjaciela po tym, jak pojawiły się wiadomości o jego rozstaniu.

Nowy dom na kółkach

Jason Momoa, który zaparkował swój nowy dom u kumpla to… nie byle jaki Ford RV, robiony na zamówienie model EarthRoamer XV-LTi 026, który tak bardzo kocha, że ​​zabrał go na premierę Aquamana w 2018 roku. Kamper, w którym aktualnie (podobno) pomieszkuje Jason Momoa, kosztuje 3 miliony złotych i jest idealnym luksusowym domem mobilnym, jednym z dziesiątek imponujących pojazdów w epickiej kolekcji Jasona, która obejmuje również motocykle. Jeden ze znajomych powiedział:

Zatrzymuje się w nim dość często, często też w nim śpi, zamiast wynająć hotel na planie. Robi to, bo może parkować przy plaży. On naprawdę nie jest tym, co lata prywatnymi odrzutowcami, czy mieszka w luksusowych kurortach”.

Jason Momoa PRZYTYŁ – po kaloryferze nie ma śladu. Aktor wyjechał z rodziną na wakacje (ZDJĘCIA)

Jason Momoa Fot.AMA / MEGA / The Mega Agency / Forum

Jason Momoa Fot. Forum, Mega Agency

Jason Momoa Fot. Forum