Niedawno fani telewizyjnego show mogli przeżywać ogromne emocje związane z finałem 15. sezonu „Mam talent”. Tym razem zwycięzcą został 14-letni raper Bartek Wasilewski, który już podczas castingów skradł serce Agnieszki Chylińskiej i z pomocą Złotego Przycisku został wysłany prosto do półfinałów. Ostatecznie jego autorska piosenka o mamie poruszyła zarówno widzów, publiczność, jak i jury.

Afera po finale „Mam talent”! Mama Bartka Wasilewskiego zabiera głos: „Złośliwość ludzka nie zna granic”

Tak Bartek Wasilewski został powitany w szkole!

Nastolatek zgarnął główną wygraną czyli 300 tysięcy złotych. Niestety tuż po jego wygranej w internecie wybuchła burza spowodowana komentarzami oburzonych widzów. Większość z nich twierdziła, że nastolatek wygrał ze względu na otrzymane duże wsparcie i podziw od Agnieszki Chylińskiej.

Finał „Mam Talent” wywołał oburzenie! Widzowie: „Prawdziwe talenty przegrały z kaprysem Chylińskiej”

W sieci przez kilka dni wrzało. Do całej sytuacji odniosła się także mama Bartka Wasilewskiego, która była załamana ilością negatywnych komentarzy i hejtu kierowanego w stronę jej syna. Marcin Prokop, jako jeden z jurorów talent show również wstawił się za młodym raperem.

Pozwólmy mu cieszyć się sukcesem, trzymajmy za niego kciuki i pamiętajmy o tym, że „Mam talent!” to przede wszystkim zabawa, rozrywka, program o niezwykłych umiejętnościach, ale też o emocjach i poruszających historiach, a nie sport olimpijski, gdzie decydują jakieś standaryzowane, rygorystyczne kryteria – mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Finał „Mam talent”: Julia Wieniawa ZALAŁA SIĘ ŁZAMI i wbiegła na scenę!

Teraz Bartek Wasilewski powrócił do szkoły, a wszyscy obecni tego dnia, nie zapomnieli pogratulować mu wielkiej wygranej. Na filmie nastolatek został przywitany przez władzę placówki przy piosence „We are the Champions”. Nie zabrakło także gratulacyjnych banerów, kwiatów i confetti dla tegorocznego zwycięzcy talent show.

Tak witamy zwycięzcę „Mam talent!”. Jesteśmy dumni. Brawo! – czytamy pod nagraniem.

Nie zabrakło również komentarzy wzruszonych internautów.

  • widać że chłopak skrępowany , skromny .. bądź dumny z Siebie ! życzę dalszych sukcesów 👊
  • widać, że chłopak skromny i wrażliwy.. super że wygrał🥰🥰
  • zasłużył na to 😍😍😍
  • brawo Bartek, wrażliwość to twoja siła i piękno, oby nikt tego nie zniszczył 👏 – czytamy w komentarzach pod publikacją.
@zdzwplocku Tak witamy zwycięzcę Mam Talent ! Brawo @Bartek.Wasilewski ! Jesteśmy dumni ! ♥️ #zdzwplocku #mamtalent #wasilewski #rap #hiphop #muzyka #wygrana #tvn ♬ We Are The Champions - Remastered 2011 - Queen
Finał "Mam Talent" wywołał oburzenie! Widzowie: "Prawdziwe talenty przegrały z kaprysem Chylińskiej"

Julia Wieniawa, Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop; fot. AKPA

Agnieszka Chylińska, fot. Podlewski/AKPA

Marcin Prokop, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Wieniawa; fot. AKPA