W lutym Jennifer Aniston (49 l.) i Justin Theroux oświadczyli, że się rozstają. Fanów zapewnili, że wciąż będą przyjaciółmi i będą się darzyć sympatią oraz szacunkiem.

Oto, co zrobił Justin, gdy Jennifer pojawiła się na tej samej imprezie

Minęło kilka miesięcy, w czasie których Aniston leczyła złamane serce. Media pisały, że aktorka postanowiła dać sobie trochę czasu na uporządkowanie życia osobistego. Jenn odcięła się od znajomych, zaniechała publicznych wystąpień. Przeżywała rozstanie.

Tymczasem jej eks szybko znalazł pocieszenie. W ostatnim czasie 46-letni aktor był widywany z dużo młodszymi gwiazdkami: Seleną Gomez, (25 l.), modelką Eriką Cardenas (25 l.), fotografką Petrą Collins (25 l.) i aktorką Emmą Stone (29 l.), w końcu z Aubrey Plazą (33 l.).

Aniston spotkała się niedawno ze swoim byłym już wkrótce mężem.

– Przestań mnie upokarzać! – miała powiedzieć wściekła Jenn.

To tu przychodzi Jennifer Aniston, by poprawić sobie humor po rozstaniu

Upokorzenie nie wynika z faktu, że Justin spotyka się z młodszymi kobietami. Aniston czuje się podle, że jej facet wpadł w wir spotkań i flirtów wkrótce po rozstaniu. Nie starał się nawet udawać smutku, od razu zaczął skakać z kwiatka na kwiatek. I to właśnie najbardziej dotknęło Jenn – aktorka poczuła, że jej mężczyzna już o niej nie myśli, chce zacząć nowe życie i dobrze się bawić.


Jennifer Aniston do Justina Theroux: Przestań mnie upokarzać!

Jennifer Aniston do Justina Theroux: Przestań mnie upokarzać!

Jennifer Aniston do Justina Theroux: Przestań mnie upokarzać!