Serial „Przyjaciele” wracają na ekrany. Mimo że plotki chodziły już od wielu miesięcy, to jednak oficjalne potwierdzenie nastąpiło w lutym tego roku.

Kiedy będą nowe odcinki „Przyjaciół”?

[Co działo się 10 lat temu w show-biznesie?] – serial „Przyjaciele” zawładnął światem. 10 CIEKAWOSTEK

W maju WarnerMedia ma otworzyć własny serwis HBO Max, w którym będą dostępni „Przyjaciele”. Dokładna data powrotu serialu nie jest znana, ale mówi się, że zobaczymy go z okazji premiery serwisu, więc, czyżby był to właśnie maj?

Nagrania do serialu miały rozpocząć się w marcu, ale przez koronawirusa cała branża filmowa stoi w miejscu, więc w najbliższym czasie fani nie doczekają się nowych odcinków „Przyjaciół”.

W końcu oficjalne wieści. „Przyjaciele” WRACAJĄ! „To się dzieje”

Natomiast dzisiaj fani serialu powinni się ucieszyć. Na profilach instagramowych obsady pojawił się apel, aby wpłacić datki na cel charytatywny inicjatywy All In Challenge.

Jennifer Aniston na swoim Instagramie poinformowała, że ten, kto wpłaci pieniądze, będzie mógł wygrać uczestnictwo w nagraniu specjalnego programu HBO Max.

Swoista kontynuacja „Przyjaciół” miała ujrzeć światło dzienne już niedługo, ale z powodu pandemii nie rozpoczęto zaplanowanych wcześniej prac. Dlatego też obsada zaprasza zwycięzców akcji i piątkę ich przyjaciół do studia Stage 24, gdzie kręceni są „Przyjaciele”. By znaleźć się wśród publiczności, poznać sławnych przyjaciół (i napić się z nimi kawy w Central Perk!) i odbyć wycieczkę po studiach Warner Bros. w Los Angeles wystarczy wpłacić datek AllInChallenge.com. Wśród darczyńców zostanie rozlosowane zaproszenie na plan. Na widowni przewidziano miejsce dla zwycięzcy i jego piątki przyjaciół. Prace nad programem ruszą, gdy będzie to już bezpieczne – czytamy.

Jennifer Aniston dodaje, że nie może już się doczekać tego spotkania, kiedy tylko to się wszystko skończy. Zachęca do pisania i rozmawiania przez telefon i wspierania się podczas kwarantanny.

Courteney Cox zdradziła szczegóły powrotu „Przyjaciół” na ekrany. Fani serialu oniemieją!

View this post on Instagram

Hi guys 👋🏼 ❤️⠀ ⠀ We’re so excited to join the ALL IN challenge to help keep people fed and healthy during this time. ⠀ ⠀ We’re inviting you and five of YOUR friends to join the six of us on Stage 24. Be our personal guests in the audience for the taping of our @HBOMAX reunion, as we reminisce about the show and celebrate all the fun we had 🥳 … and get the whole Friends VIP experience on the Warner Bros. Studio Tour.⠀ ⠀ We hope this brings a little joy, and something to look forward to. Go to AllInChallenge.com to enter… and donate whatever you can – $10, $25 – every dollar counts. 100% of proceeds will go to @nokidhungry, @mealsonwheelsamerica and #AmericasFoodFund which benefits @feedingamerica and @wckitchen. ⠀ Can’t wait to meet and hug you guys when this is all over 🥰 Until then, keep Facetiming, calling, DMing, and texting your friends and family. We gotta stay connected 🙏🏼

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on