Jennifer Aniston (55 l.) opublikowała urocze wideo z okazji swoich urodzin. Aktorka okazała wielką wdzięczność za poprzednie lata i życie, jakie dotychczas przeżyła, „Wdzięczna”, Aniston napisała pod filmem, cytując wiersz „The Layers” (ang. warstwy) Stanleya Kunitza.

Jennifer Aniston we fryzurze na Rachel z „Przyjaciół”

We wzruszającym poście udostępniła montaż zdjęć i fragmentów wideo z jej dotychczasowego życia, w tym kilka zdjęć z dzieciństwa, a także nowsze klipy, na których gwiazda gra w Jengę z bliskimi i przytula ukochanego czworonoga.

Przeszedłem przez wiele żyć, niektóre z nich to moje własne, i nie jestem tym, kim byłem, słychać w tle wiersz amerykańskiego poety.

Jennifer Aniston skończyła 55 lat

Jennifer Aniston dodała ścieżkę dźwiękową do swojego uroczego klipu popularnym utworem z TikToka „The Thing About Birthdays” autorstwa @eviewhy, która czyta wzruszające opowiadanie Sandry Cisneros „Jedenaście”.

Aniston widziana pierwszy raz od pogrzebu Matthew Perry’ego

Czego nie mówią ci o urodzinach to tego, że gdy stajesz się o rok starsza, idą za tym wszystkie lata, które masz za sobą. Ja mam 28, ale też mam 27, 26, 23 i 19, 11 i 7, i 1. Kiedy budzisz się w urodziny, oczekuje się, że będziesz czuła się na swój wiek, ale nie. Otwierasz oczy i wszystko jest takie, jak wczoraj. Ale jest dziś, a ty w ogóle nie czujesz swojego nowego wieku. Ja nadal czuję się jakbym miała 27. i tyle mam, tyle, że pod warstwą 28. Widzisz, pewnego dnia mogę powiedzieć coś głupiego i to jest ta część mnie, która nadal ma 19 lat. Albo są dni, kiedy nie wierzę w siebie i to jest ta część, która ma 23. I bez żadnego powodu płaszczę jak malutkie dziecko – to ja mająca roczek. Bo stawanie się starszym jest trochę jak cebula, jeden rok na drugim, a nasze urodziny są tylko celebracją wszystkich lat, które przeżyłyśmy i oczekiwaniem na kolejne.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: