Jennifer Aniston (54 l.) i David Schwimmer (57 l.) to kolejni przyjaciele z planu kultowego serialu, którzy opublikowali pożegnalne posty na Instagramie. Wczoraj zrobili to Matt LeBlanc i Courteney Cox. Lisa Kudrow jeszcze nie zaadresowała starty w social mediach.

Matt LeBlanc przerywa milczenie 2 tygodnie po śmierci Perry’ego

O rany, to naprawdę boli… Pożegnanie z naszym Mattym było szaloną falą emocji, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia doświadcza straty. Utraty życia lub utraty miłości. Będąc w stanie naprawdę SIEDZIEĆ w tym smutku, możesz poczuć chwile radości i wdzięczności za to, że kochałeś kogoś tak głęboko. I kochaliśmy go głęboko. Był taką częścią naszego DNA. Zawsze było nas 6-tka. To była wybrana rodzina, która na zawsze zmieniła bieg tego, kim byliśmy i jaka miała być nasza ścieżka, napisała Aniston.

Aktorka podzieliła się również jedną z ostatnich wiadomości od Matthew Perry’ego (54 l.). Ten wysłał jej ich wspólne zdjęcie, na którym ona jest roześmiana, komentarz brzmi, „Rozśmieszenie ciebie naprawdę zrobił mi dzień.”

David Schwimmer żegna przyjaciela

Kolejną gwiazdą obsady „Przyjaciół”, który opublikował na Instagramie wpis chwilę po Jennifer Aniston jest David Schwimmer. Fani serialu czekali na te wpisu od chwili nagłego odejścia Matthew Perry’ego.

Courteney Cox pierwszy raz o Matthew Perrym od jego śmierci

Dziękuję za dziesięć niesamowitych lat śmiechu i kreatywności. Nigdy nie zapomnę Twojego nienagannego wyczucia czasu i dostarczenia humoru. Można przyjąć prostą linię dialogu i nagiąć ją do własnej woli, uzyskując w rezultacie coś tak całkowicie oryginalnego i nieoczekiwanie zabawnego, że wciąż zadziwia.I miałeś serce. Z którym byłeś hojny i dzieliłeś się nim z nami, abyśmy mogli stworzyć rodzinę z sześciu nieznajomych, wyznał David Schwimmer.