Jennifer Grey (60 l .) miała szczęście do wyjątkowego debiutu, który stał się jej przekleństwem. Po głośnej roli w legendarnym „Dirty Dancing” aktorka nie dostała żadnej znaczącej propozycji.

Znała ja CAŁA Polska. Jak dziś wygląda Karolina Sawka?

Jennifer Grey powraca

Wszytsko za sprawą kontynuacji filmu „Dirty Dancing”. Za kamerą ma stanąć Jonathan Levine, a wśród obsady znalazło się miejsce dla Jennifer Grey, która w 1987 roku zagrała 16-letnią Baby. Film dostał Oscara za najlepszą piosenkę i został pierwszym w historii, który osiągnął sprzedaż miliona kopii na VHS.

Jennifer Grey nie udało się jednak zaistnieć. Można ją było zobaczyć na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, gdzie zdobyła pierwsze miejsce oraz w serialu „Chirurdzy”. Zdecydowanie częściej Jennifer oglądał jej – nomen omen – chirurg, przez co jej twarz radykalnie się zmieniła. Ostatnio o aktorce zrobiło się głośno nie tylko z powodu zawodowych propozycji, ale również zawirowań w życiu prywatnym. Jennifer Grey ogłosiła rozwód po 19 latach małżeństwa.

Ewa Kasprzyk na planie „Kogel Mogel 4”. Fani: „Tak jakby luksusowo”

Producenci zapewniają, że nowa odsłona „Dirty Dancing” to odpowiedź na oczekiwania fanów. Ma być romantycznie i nostalgicznie. Za realizację odpowiada studio Lionsgate. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Wybierzecie się do kina?

Jennifer Grey, Patrick Swayze

Jennifer Grey i Clark Gregg Divorcing

Jennifer Grey z mężem Clarkiem Greggiem, fot. Steven Bergman / AFF-USA.COM / MEGA / The Mega Agency / Forum

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)