Wielka gwiazda, Jennifer Lopez od lat utrzymuje się w show-biznesie, i może pochwalić się masą fanów na całym świecie. Niektóry do tego stopnia uwielbiają piosenkarkę, że postanawiają ją naśladować. Tak właśnie robi Monika Chojdak, która odwzorowuje stylizacje, fryzury, miny i pozy J.Lo.

Polka zatańczy u BOKU Jennifer Lopez! I to na wielkiej imprezie

Jennifer Lopez ma w Polsce sobowtórkę

Monika Chojdak jest piosenkarką, która prowadzi instagramowy profil belikejlo, na którym publikuje zestawienia zdjęć J.Lo i swoich, na których odwzorowuje idolkę. Jej profil śledzi blisko 2 tysiące osób, a niedawno natrafiła na niego sama Jennifer Lopez! Piosenkarka zaobserwowała profil, polubiła kilka zdjęć swojej sobowtórki z Polski i udostępniła jej profil na swoim InstaStories. Monika Chojdak nie ukrywa swojej satysfakcji.

Tak, marzenia się spełniają. W sumie skrycie myślałam o tym by @jlo trafiła na mój profil, a już szczytem marzeń by polubiła moje zdjęcia, zaczęła obserwować czy dała na swoje InstaStory. A tu proszę, wszystko to się spełniło. Jestem w szoku i jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję z całego serca Jennifer za zaintereaowanie moją osobą.  Nie ukrywam, że mam jeszcze kilka marzeń związanych z @jlo, te są nadal skryte, ale kto wie… – napisała Chojdak.

View this post on Instagram

Yes, dreams come true indeed! 😊 I was dreaming about it for years for @jlo to see and check my profile but I would never thought that she could actually like my posts, start to follow me and put on IG stories. Everything came true though! My words cannot express my happiness. Thank you so much Jennifer for acknowledging me and appreciating my efforts. I have few more dreams regarding you @jlo but I won’t tell until I manifest it ♥️ thank you! – – – Tak, marzenia się spełniają 🙂 W sumie skrycie myślałam o tym by @jlo trafiła na mój profil, a już szczytem marzeń by polubiła moje zdjęcia, zaczęła obserwować czy dała na swoje instastory. A tu proszę, wszystko to się spełniło :). Jestem w szoku i jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję z całego serca Jennifer za zaintereaowanie moją osobą ❤ Nie ukrywam, że mam jeszcze kilka marzeń związanych z @jlo, te są nadal skryte, ale kto wie… #dreamscometrue #jlo #jenniferlopez #jen #thankyou #thankful #love #happy #happines #shock #suprise #bigsuprise #niespodzianka #marzenia #polishjlo #polskajennifer #worldofdance #nbcworldofdance #wodoutfitcheck #greattime

A post shared by Monika Chojdak (@belikejlo) on

Monika Chojdak – kim jest?

Monika Chojdak swoją muzyczną przygodę rozpoczęła w programie „Droga do gwiazd”. Następnie, w 2005 roku, dołączyła do girlsbandu Queens, który powstał w wyniku ogólnopolskich przesłuchań Polskiej Agencji Muzycznej. Z zespołem nagrała dwie płyty. Po rozpadzie grupy Chojdak nie przestała śpiewać. Wzięła udział m.in. w „Bitwie na głosy” w drużynie Natalii Kukulskiej, czy „The Voice of Poland 2”, z którego odpadła już na etapie przesłuchań w ciemno. Monika Chojdak wystąpiła też jako jurorka dwóch edycji „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Lopez podkreśliła słynne pośladki za MILION dolarów w błyszczących legginsach (FOTO)

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez już po ŚLUBIE? Fani tak myślą przez ich najnowsze selfie