Jennifer Lopez (50 l.) zachwyca swoją figurą. Gwiazda przywiązuje ogromną uwagę do tego co je. Jej posiłki składają się głównie z pełnowartościowego białka i tłuszczów. Lopez jest zdania, że dieta to nie wszystko dlatego intensywnie trenuje na siłowni. Gwiazda była widziana przez fotoreporterów gdy pokazała słynny tyłek w obcisłych leginsach wychodząc z siłowni w Miami.

Jennifer Lopez po 25 latach wsiadła za kierownicę. Alex Rodriguez udokumentował ten moment (WIDEO)

Jennifer Lopez w stroju sportowym z torebką za 100 000 $ opuszcza siłownię

Razem z narzeczonym z Alexem Rodriguezem i córką zostali sfotografowani gdy opuszczali siłownię. Jennifer miała na sobie obcisłe, białe leginsy przyozdobione złotymi aplikacjami na dole. Do tego gwiazda ubrała pasujący kolorystycznie biały stanik sportowy i w tym samym kolorze adidasy. Tego dnia Jennifer związała długie włosy w koński ogon a na twarzy miała delikatny, rozświetlający makijaż. Oczy ukryła za złotymi okularami przeciwsłonecznymi. Dziwił jedynie wybór torebki.

Piosenkarka Jennifer Lopez do sportowej stylizacji dobrała torebkę luksusowego domu mody Hermès Himalayan Birkin. Torebka ta uważana jest za najrzadszy i najdroższy model na świecie. Wykończona 18-karatowym białym złotem i diamentami. Wykonana jest ze skóry krokodyla.W swojej kolekcji pochwalić się tym rzadkim okazem może Victoria Beckham czy Kim Kardashian, sprzedana za ponad 100 000 dolarów zarówno na rynku pierwotnym, jak i aukcyjnym. W Polsce za taką sumę można kupić dwa spore mieszkania albo naprawdę na bogato wykończony dom.

Jennifer Lopez z pewnością ma słabość do Hermèsa: oprócz posiadania Birkina w prawie każdym kolorze tęczy, gwiazda używa żółty model Kelly, w cenie  19 000 $ jako torby na siłownię.

Jennifer Lopez

Podoba Wam się wysportowana sylwetka Jennifer Lopez?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Lopez w dresie moro. Przez przypadek pokazała pulpit telefonu (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek- Majdan pokazuje trening, po którym ma PUPĘ LEPSZĄ niż Jennifer Lopez!

Jennifer Lopez z siniakiem pod okiem? (ZDJĘCIA)

 

Sonda

poll-violet

Jak Ci sie podoba stylizacja Jennifer Lopez z gali Grammy 2019?