Małgorzata Rozenek-Majdan ma figurę, której mogą jej pozazdrościć inne kobiety. 40-letnia żona Radosława Majdana jest szczupła i wysportowana. Nic dziwnego, skoro regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia.

Małgorzata Rozenek wyprawiła synom huczne urodziny. Jak u Kardashianek (ZDJĘCIA)

Wzrost i waga Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN ma bardzo szczupłą budowę ciała. Każdy, kto zobaczy Małgorzatę na żywo, jest wręcz zszokowany tym, jak drobną jest ona kobietą! Przy wzroście 1,70 cm celebrytka waży ok. 50 kg.

Ale waga to dopiero początek – Rozenek-Majdan bardzo dba, by jej ciało było ładnie zbudowane i sprężyste. Nie zaniedbuje więc treningów, a kiedy tylko może, ćwiczy w domu.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o figurę? Ma swoją trenerkę personalną!

Dziś na profilu IG Małgorzaty pojawiły się zdjęcia z takiego właśnie domowego treningu. Małgorzata ćwiczy na taśmach, które są przyczepione do drzwi prowadzących na taras. Dzięki tym taśmom celebrytka może się porządnie porozciągać i zadbać o różne partie mięśni.

Małgorzata Rozenek pokazała co jej dzieci dostały na Dzień Dziecka! Na BOGATO

Pani Małgosiu, czy pasy zaczepione o ramy okienne bez problemu utrzymują ciało? 🤔Mam problem z przymocowaniem pasów w domu, a okna tarasowe wydają się dobrym pomysłem 😊 – pyta jedna z fanek.

Mi się to sprawdza. Około 30 min waga 55 i daje radę. Resztę 20 min z gumami i hantlami – odpowiada celebrytka.

Na jednym ze zdjęć Małgosia ćwiczy z elastyczną szarfą – stojąc stopami na jednej części szarfy drugą ciągnie w górę. Fotki na profilu gwiazdy TVN eksponują jej piękne kształty – żona Radka Majdana ma pupę lepszą od Jennifer Lopez!

Małgorzat Rozenek otworzyła firmę cateringową. Ile zapłacisz za dietę Perfekcyjnej?

Małgosia pisze w poście, że w motywacji do ćwiczeń wspiera ją jej trenerka, Lidia Wierzbowska:

bardzo lubię ćwiczenia w domu 😁 łatwiej mi się wtedy zmobilizować. Zresztą @lidiawierzbowska pilnuje tej mobilizacji😂😂😂 zawsze można też pogadać z synem. Taki początek tygodnia to ja rozumiem🤗 miłego dnia kochani😘. Ćwiczę boso i dlatego moje stopy tak wygladają😂😂😂 – tłumaczy celebrytka.

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA/AKPA