Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub, zdradziło bliskie źródło aktorki piosenkarki w CNN. Para wyszła za mąż w sobotę podczas „intymnej ceremonii w Las Vegas”.

Wow, ale zmiana! Ben Affleck i Jennifer Lopez w podobnych stylizacjach

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub

Jennifer Lopez ogłosiła swoje nowe małżeństwo w niedzielę za pomocą listu na stronie „On the J Lo”, z nagłówkiem „Zrobiliśmy to”, który wysyłała na maila. Na końcu biuletynu podpisała się Pani Jennifer Lynn Affleck.

Jennifer Lopez podziękowała tym, którzy „ją okłamywali” i „złamali jej serce”

Czytamy w liście, że w sobotę wieczorem polecieli do Las Vegas – ślubnej stolicy świata, stanęła w kolejce po prawo jazdy z czterema innymi parami, a następnie ledwo zdążyła do „małej, białej kaplicy” o północy. 

 końcu był to najlepszy możliwy ślub, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – przyznała Lopez.

Lopez opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym leży w łóżku z obrączką na palcu.

Historia miłości Bennifer trwa od ponad 20 lat. Para poznała się w grudniu 2001 roku na planie komedii romantycznej „Gigli”, gdzie grali przestępców, którzy utknęli razem w pracy i w końcu się w sobie zakochali. W listopadzie 2002 r. byli zaręczeni, ale przełożyli ślub na wrzesień 2003 r., powołując się na „nadmierną uwagę mediów” otaczającą ich związek. Jednak nigdy nie dotarli do ślubu, a w styczniu 2004 roku odwołali swoje zaręczyny.

Jennifer Lopez wyznała, że w dzieciństwie była BITA

Potem minęło kolejne 17 lat, z dziećmi i małżeństwami pomiędzy zanim Lopez i Affleck znów zaleźli się na tej samej drodze.

Jennifer Lopez i Ben Affleck fot. [email protected] / MEGA / The Mega Agency / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck fot. STOIANOV-spot-max/vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ben Affleck i Jennifer Lopez Fot. AUDE GUERRUCCI / Reuters / Forum