Rita Ora (31 l.), która ostatnio często pojawia się w zagranicznej prasie, tym razem przykuła i naszą uwagę. Brytyjska piosenkarka pojawiła się na londyńskim evencie marki Byredo, w czarnej stylizacji. Nie miała na sobie biustonosza i wyprostowała swoją burzę loków. Do tego charakterystyczny makijaż, uczesanie… i Jennifer Lopez, jak żywa!

Rita Ora zaliczyła WPADKĘ. Oceń poziom zażenowania

Rita Ora właśnie wróciła z Australii, gdzie występowała w finale kobiecego rugby w Auckland. Gwiazda dużo czasu spędza na „antypodach”, gdyż jej mąż, 47-letni reżyser i aktor Taika Waititi pochodzi z Nowej Zelandii. 

Rita Ora, jak Jennifer Lopez

To kolejna gwiazda, która upodabnia się do innej gwiazdy. A wynika to nie tyle rzeczywistego naśladowania danej celebrytki, a stylu. Ostatnio oskarżali Lisę Rinnę (59 l.), że wygląda, jak klon Khloe Kardashian (38 l.). A wystarczyło, że styliści i makijażyści postawili na… aktualne trendy. Odpowiednie konturowanie twarzy, odpowiedni odcień pomadki i kolor farby do włosów et voilà.

Rita Ora myśli, że brzoskwinia to „zakurzone jabłko”

Trzeba przyznać, że Rita Ora w czarnej stylizacji, prezentującej płaski brzuch, wysokich szpilkach na platformie i z prostymi włosami, mocno przypomina swoją starszą koleżankę. Niech pierwszy rzuci kamienie, ten który nie widzi podobieństwa!