Wszystkich fanów tej uroczej aktorskiej pary informujemy, że mogą spać spokojnie. Małżeństwo póki co ma się dobrze i ani myśli o rozwodzie. Wręcz przeciwnie. Ostatnio Jenifer Love-Hewitt i Brian Hallisay stanęli przed kamerą jako mąż i żona na planie amerykańskiego serialu „9-1-1” produkcji FOX. Różnica między rzeczywistością a fikcją polega jednak na tym, że w serialu grają byłych małżonków o traumatycznej przeszłości. Znamy już szczegóły tej historii. Otóż, Jennifer Love-Hewitt wcieliła się w rolę Maddy – kobiety, która jest ofiarą przemocy domowej zadanej jej z rąk brutalnego męża, Dauga. W tej roli zobaczymy Briana Hallisaya.

Zobacz zapowiedź serialu:

W wywiadzie dla Entertainment Tonight Canada, Love-Hewitt opowiedziała o pracy z mężem na planie „9-1-1”:
To niesamowite. Wspaniale było móc razem pracować. Nigdy wcześniej w naszych karierach nie mieliśmy okazji grać takich postaci – mrocznych, uwikłanych w różne, pokręcone problemy. To dla nas świetna przygoda!

„9-1-1” to przebojowa amerykańska produkcja, ukazująca trudy codziennej pracy dyspozytorów, policjantów i strażaków. W serialu pokazane są imponujące akcje ratownicze z udziałem pracowników amerykańskich służb ratowniczych. Nie brakuje też w nim wątków obyczajowych. To właśnie dzięki tym historiom możemy lepiej poznać bohaterów, który są ukazani jako pełnokrwiste, wielowymiarowe postacie.

Serial wraca z kontynuacją drugiego sezonu, który będziecie mogli obejrzeć już we wtorek 2 kwietnia w telewizji FOX.