Jessica Alba (40 l.) pokazała swoją nową fryzurę na swoim koncie na Instagramie. Piękna aktorka pochwaliła się czupryną w kolorze blond, podpisując wideo, „Kolejny dzień, kolejna fryzura 👱🏽‍♀️ #friYAY#weekendvibes #blondeish”.

Jessica Alba wyznała, że chodzi na terapię ze swoją 13-letnią córką

Jessica Alba w nowej fryzurze 

Filmik zaczyna się od ciemnowłosej Alby, która bezgłośnie wypowiada słowa hitu J. Cole’a „Work Out”, a następnie przechodzi do miski do mieszania farby do włosów, po czym następuje ujęcie jej fryzjerki, która żartobliwie macha ręcznikiem w obiektyw kamery. Film następnie przechodzi do Alby, która pokazuje jej blond boba, tańcząc i się uśmiechając. Aktorka niewątpliwie jest zadowolona ze swojego nowego wyglądu.

Aktor wyjawia, że praca z Jessicą Albą była „koszmarem!”

Gwiazda często zmienia swój wizerunek i trzeba przyznać, że cokolwiek nie zrobi na głowie (nawet jeśli ogoli ją na łyso), będzie wyglądać świetnie!

„Jessica zawsze jest gotowa na zmiany – wyznała w czerwcu zeszłego roku stylistka fryzur gwiazd Brittney Ryan.

Chociaż uwielbia zmieniać kolor włosów, zazwyczaj trzyma się prostego stylu, który sprawia, że ​​wygląda naturalnie, bez większego wysiłku, coś, co jest ważne dla kogoś, kto zarządza miliardowym imperium, czyli marką HONEST.

Jessica nieustannie żongluje między byciem kobietą biznesu, mamą, kreatorką i aktorką, więc plażowe teksturowane fale ze z przedziałkiem po środku zawsze do niej pasują […] To jest jej ulubiony wygląd od lat, ponieważ może łatwo przejść od bycia na luzie, po coś bardziej wyrafinowanego – dodała Ryan.

Jessica Alba z całą rodziną na spacerze. Jedna z córek już przerosła mamę (ZDJĘCIA)

Jessica Alba

Jessica Alba Fot.Forum/Reuters

Jessica Alba z córkami fot. X17 / Forum