Po medialnym kryzysie, jakie Jessica Biel (37 l.) i Justin Timberlake (39 l.) zaliczyli pod koniec ubiegłego roku w związku z wpadką aktora na imprezie, para odbudowuje swój wizerunek.

Przypomnijmy, że w listopadzie do sieci trafiły zdjęcia z imprezy, podczas której Timberlake bardzo się upił. Pijany aktor „bawił się” w towarzystwie koleżanki z planu. Fani sugerowali, że kobieta chciała wylansować się prowokując dwuznaczne sytuacje z aktorem.

Justin Timberlake BEZ OBRĄCZKI imprezuje z piękną Alishą Wainwright – The Sun pokazał ZDJĘCIA

Timberlake publicznie przeprosił za swoje zachowanie. Szczególnie wstyd było mu przed żoną i synkiem. Na swoim Instagramie aktor przeprosił ich oboje za incydent z imprezą.

Jessica w ogóle nie skomentowała tamtej sprawy. Zachowała kamienną twarz. Teraz ona i jej mąż pokazują, że faktycznie nic się nie stało, a ich związek jest mocny i udany.

Justin Timberlake wciąż POKUTUJE za swoje zachowanie. Jessica Biel mu nie odpuszcza

W miniony weekend para wybrała się na spacer z synem Silasem. Ojciec pchał wózek z czterolatkiem, jednocześnie obejmował żonę. Idealną scenę przerwał chłopiec, który – najwyraźniej – znudził się jazdą w wózku i zaczął protestować. Na nic się nie zdały zabiegi Jessiki, która uspokajała synka i okrywała go kołderką. Silas nie uspokoił się, dopóki ojciec nie wziął go na ręce.

Justin Timberlake ma żonę, o której marzy każdy facet. Tak zareagowała Jessica Biel na plotki o zdradzie

Normalna rodzinka, zobaczcie 🙂