Kilkanaście dni temu zagraniczne media żyły plotkami na temat kryzysu w związku Justina Timberlake’a (38 l.) i Jessiki Biel (37 l.). Piosenkarz i aktor na jednej z imprez przesadził z alkoholem i został przyłapany na trzymaniu za rękę koleżanki z planu. Chociaż wydał oficjalne oświadczenie i przeprosił, żona nadal mu nie odpuszcza.

Justin Timberlake masowo komentuje posty Jessici Biel! Tym razem chciał pokazać, jak bardzo kocha żonę

Jessica Biel wciąż nie wybaczyła Justinowi Timberlake’owi?

Kilka tygodni temu popełniłem błąd – ale pozwólcie, że wyrażę się jasno – do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tej nocy wypiłem zdecydowanie za dużo i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, który chcę dać mojemu synowi. Przepraszam moją niesamowitą żonę i rodzinę za postawienie ich w tak zawstydzającej sytuacji i jestem skoncentrowany na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim mogę być – napisał Justin na swoim Instagramie.

Skruszony Justin Timberlake: „Przepraszam moją niesamowitą żonę”

Informatorzy donoszą, że to żona chciała, aby umieścił takie oświadczenie. Postanowiła nie rozstawać się z nim, ale teraz Justin musi udowodnić jej, ile dla niego znaczy.

Jest dla niej kochany i robi wszystko, żeby Jessica wiedziała, ile dla niego znaczy. Naprawdę bardzo mocno się o to stara – donosi informator „Us Weekly”.

Justin Timberlake BEZ OBRĄCZKI imprezuje z piękną Alishą Wainwright – The Sun pokazał ZDJĘCIA

Obecnie trwa okres świąteczny, więc gwiazdor ma mnóstwo okazji, aby udowodnić żonie, że ją kocha. Planuje całe święta spędzić z nią i resztą rodziny. Zapewne w tym roku Jessica otrzyma od niego naprawdę wyjątkowy prezent…

Jessica Biel fot. Forum/Mega Agency

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel fot. Forum/Backgrid

Justin Timberlake i Jessica Biel z synem Silasem fot. Forum/Backgrid