Justin Timberlake i Jessica Biel pod koniec 2019 roku nie mieli łatwego czasu w związku – po tym, jak w sieci pojawiły się zdjęcia pijanego gwiazdora w towarzystwie kobiety, media rozpisywały się o kryzysie. Ostatecznie wszystko się ułożyło, a w lipcu 2020 roku zostali rodzicami.

Jessica Biel i Justin Timberlake ZOSTALI RODZICAMI drugiego dziecka!

Jessica Biel o drugim synu

Druga ciąża aktorki była owiana tajemnicą. Nikt nie wiedział, że para spodziewa się dziecka. Pandemia COVID-19 ułatwiła im ukrywanie tego faktu, chociaż nie do końca mieli taki zamiar.

Po prostu zdarzył się COVID, a potem pojechałam z rodziną do Montany i nigdy nie wyjechałam – zdradziła w podcaście Daxa Shepard „Armchair Expert”.

Jessica i Justin mają już 6-letniego syna Silasa. Ich drugi syn ma na imię Phineas. Aktorka opowiedziała również, jak trudny był poród podczas pandemii. Mąż nie mógł być z nią cały czas.

Był tam moment, w którym nikt nie mógł ze mną być i naprawdę denerwowałam się tą sytuacją. Ale w końcu pozwolono mu. Myślę, że gdybym musiała tam być sama, to byłoby okropne. Naprawdę bym się bała.

Oto PRAWDZIWA reakcja Jessiki Biel na SKANDALICZNE zachowanie jej męża, Justina Timberlake’a

Mama dwójki dzieci opowiedziała, że musiała odnaleźć się w nowej sytuacji i starać zachować równowagę.

Rozmowy, które teraz prowadzę z moim 6-latkiem, są takie fajne. Jest osobą mówiącą najzabawniejsze rzeczy, jest taki wrażliwy i czuły (…) A maluch jest po prostu słodki jak diabli.

Justin Timberlake, Jessica Biel

Justin Timberlake, Jessica Biel, fot.Forum/Backgrid USA

Justin Timberlake, Jessica Biel

Justin Timberlake, Jessica Biel, fot.Forum