Ostatnio zrobiło się głośno o Justinie Timberlake’u (38 l.), jednak nie z powodów, z których byłby on zadowolony – w sieci pojawiły się zdjęcia, na których znany piosenkarz jest pijany i trzyma za rękę koleżankę z planu, Alishę Wainwright. Przypominamy, że od wielu lat jest on mężem Jessiki Biel (37 l.). Pierwsze doniesienia na temat jej reakcji były takie, że ufa ona Justinowi i wie, że jej nie zdradził. Było jednak trochę inaczej.

Justin Timberlake ma żonę, o której marzy każdy facet. Tak zareagowała Jessica Biel na plotki o zdradzie

Jessica Biel chciała, aby Justin Timberlake publicznie ją przeprosił

Kilka dni po aferze na profilu na Instagramie Justina pojawiły się przeprosiny:

Trzymam się z dala od plotek jak tylko potrafię, ale z uwagi na moją rodzinę uważam, że ważne jest, aby zająć się tymi, które szkodzą ludziom, których kocham. Kilka tygodni temu popełniłem błąd – ale pozwólcie, że wyrażę się jasno – do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tej nocy wypiłem zdecydowanie za dużo i żałuję swojego zachowania. Powinienem był wiedzieć lepiej. To nie jest przykład, który chcę dać mojemu synowi. Przepraszam moją niesamowitą żonę i rodzinę za postawienie ich w tak zawstydzającej sytuacji i jestem skoncentrowany na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim mogę być.

Justin Timberlake BEZ OBRĄCZKI imprezuje z piękną Alishą Wainwright – The Sun pokazał ZDJĘCIA

Jak podaje Us Weekly, to Jessica chciała, aby jej mąż opublikował przeprosiny. Poczuła się zawstydzona i upokorzona, chociaż nie jest to dla niej powód, aby rozstać się z Justinem.

Jessica zachęciła Justina do opublikowania swojego oświadczenia na Instagramie, ponieważ czuła się zawstydzona jego zachowaniem i chciała, aby wziął na siebie odpowiedzialność.

Mamy nadzieję, że wszystko się między nimi poukłada.

Justin Timberlake imprezuje z Alishą Wainwright fot. Forum/Mega Agency

Jessica Biel fot. Forum/Mega Agency

Justin Timberlake fot. Forum/Backgrid