Justin Timberlake ma 5-letniego syna, Silasa Randalla z aktorką, Jessicą Biel. Para tworzy długoletni i nienaganny związek, mimo że kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że aktor zdradza żonę – tabloid „The Sun” ujawnił zdjęcia i nagrania wideo, na którym aktor flirtuje z koleżanką z planu. Natomiast Justin Timberlake i Jessica Biel nadal tworzą szczęśliwy związek, a przynajmniej taki się wydaje.

Syn Justina Timberlake’a

Fani OSZALELI! Justin Timberlake KOMENTUJE taniec Britney Spears

Aktor w Dniu Ojca podzielił się swoją refleksją nad życiem i 5-letnim Silasem. Przemyślenia mają związek z protestami w Stanach Zjednoczonych po śmierci George’a Floyda. 

Chłopcy wyrastają na ojców. Ostatnio dużo o tym myślę. Staramy się nauczyć naszego syna miłości i szanowania wszystkich – uczymy go, że wszyscy ludzie są równi i że nikt nie powinien być traktowany inaczej ze względu na kolor ich skóry. Uczymy go dlatego, że pewnego dnia on będzie uczył tego swoje dzieci. To cykl. Teraz, kiedy wszyscy pracujemy nad odwróceniem szkód wieloletniej dyskryminacji, która jest plagą naszego systemu i społeczności, przypominam sobie, że pierwsze lekcje dostaje się w domu – tłumaczy Timberlake. 

Dodaje, że jest wdzięczny swoim rodzicom za uczenie go tych lekcji od samego początku i modli się o tę pokorę z własnym synem.

Justin Timberlake spróbował na wizji najostrzejszego sosu na ŚWIECIE

Jessica Biel również podzieliła się przemyśleniami w Dniu Ojca i pokazała zabawne zdjęcie taty z synem:

Tata, który nie tylko chroni i zapewnia, ale przede wszystkim GRA i znosi wszystkie nasze krętactwa. Uczy, prowadzi i pociesza oraz akceptuje i szanuje. Bycie tatą może być czasem niewdzięczną pracą, ale dzisiaj mamy nadzieję, że wiesz, jak ważny jesteś w naszym życiu. Kochamy cię na wieki wieków – napisała Jessica Biel.

Jessica Biel i Justin Timberlake demonstrują swoją MIŁOŚĆ, gdy nagle… (ZDJĘCIA)