Jessica Mercedes oraz Maciej Dąbrowski – założyciel kanału Z dupy, już w najbliższy wtorek pojawią się w Hell’s Kitchen. Czy to będzie najbardziej kontrowersyjny odcinek piątej edycji programu?

Zobacz: Jessica Mercedes bez makijażu wygląda… na zmęczoną

Jessica Mercedes najwyraźniej pozazdrościła swojemu bratu udziału w Hell’s Kitchen. Justin Kirschner wystąpił w roli uczestnika trzeciej edycji Piekielnej Kuchni. W kulinarnym show Polsatu blogerka nie pojawi się jednak w roli uczestniczki, a jurorki. Jessica Mercedes będzie oceniała dania przygotowane przez uczestników oraz sposób, w jaki zaprezentują swoje potrawy.

Takie same zadania będzie miał także Maciej Dąbrowski, założyciel kanału Z dupy. Kontrowersyjny vloger znany jest z ciętego języka, zamiłowania do wulgaryzmów oraz „nietuzinkowych” żartów. Czy tym razem Maciej Dąbrowski również zaprezentuje wszystkie swoje najbardziej znane „atuty”?

Przekonamy się już w najbliższy wtorek o godzinie 20:05 w Polsacie. Tymczasem obejrzyjcie materiał wideo z planu Hell’s Kitchen, w którym możecie zobaczyć Jessicę Mercedes i Macieja Dąbrowskiego w akcji.

Zobacz też: BELLA HADID BYŁA WŚCIEKŁA NA JESSIKĘ MERCEDES! (FOTO)

Jessica Mercedes w Hell's Kitchen

Jessica Mercedes w Hell's Kitchen

Jessica Mercedes w Hell's Kitchen