Już niedługo finał WOŚP. Doda oddaje na aukcję sukienkę, a TVN nie zgadza się na transmisję tej aukcji. Dorota twierdzi, że to wszystko przez konflikt z Woźniak-Starak. WOŚP odpowiada w tej sprawie i tak się tłumaczy:

Jest nam bardzo przykro, ponieważ wszystko wskazuje na to, że zaszło nieporozumienie. Istotnie od grudnia rozmawialiśmy w sprawie aukcji, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni i która na pewno wpłynie bardzo pozytywnie na wynik Finału. Tak jak zawsze miało to miejsce przy fantastycznych przedmiotach przekazanych przez Dodę. Natomiast aukcja to jedno, a temat obecności na antenie TV to inna sprawa. Ten wątek pojawił się dopiero teraz, w momencie gdy za kilka dni przed Finałem, mamy zamknięty i wypełniony już cały scenariusz finałowego programu TV. Jego treść tworzy zespół koordynujący temat u nas w Fundacji. Z przyczyn czasowych nie daliśmy rady uwzględnić w nim rozmowy z Dodą.

Doda twierdzi, że TVN nie chce pokazać aukcji jej sukienki na WOŚP

Doda dodała swój komentarz do sprawy na swoim Instagramie i Facebooku:

Mój ostatni post spotkał się z odpowiedzią WOŚP ,z której wynika ,że scenariusz transmisji jest „zamknięty” do tego stopnia ,ze 30 sekund emisji mojej aukcji jest niemożliwy mimo, ze jak twierdzą wszystko ma charakter „spontaniczny” i wartki. Składa się na to również fakt iż „za późno” bo na początku grudnia , się zadeklarowałam z przekazaniem sukienki. Niestety nie mieli o tym pojęcia pracownicy WOŚP, którzy zaprosili mnie wówczas do studia TVN . Maja natomiast te wiedzę ci ,którzy uważają ze TVN kilka dni przed orkiestra „absolutnie nic nie zakazał”😶 Po prostu scenariusz się „zamknął”. Zatem nie narzucam się . 20 lat razem . Od dziecka . Niestety jak widać wsparcie jest tylko jednostronne. Pamiętajcie proszę ,ze telewizja się zmienia ,a ludzie są z wami od zawsze. Życzę Wam wszystkiego najlepszego z całego mojego serca ,mimo , ze je zawiedliście . Niemniej jednak z wielka radością zagram koncert na waszą rzecz bo w końcu cel i idea jest najważniejsza. Obym nie tylko ja o tym pamiętała. Powodzenia 💪

SZOK! Doda i Emil na wspólnych wakacjach z Gérardem Depardieu?!

Internauci zaczęli ostro komentować pod zdjęciem opublikowanym przez Dodę:

A dla Polskiej lalki Barbie to TVN znalazł czas na antenie i dla dwóch karpic zresztą też. Fuj!

Aż tak jesteś próżna?

Serio? Afera o 30 sekund pokazania Twojej buźki i sukienki, którą dałaś na licytację? Aż takie to ważne? Wydawało mi się, że ważniejsze jest to aby uzbierać jak najwyższą kwotę na sprzęty medyczne dla noworodków i pomoc.
Bez obrazy ale wydaje mi się ze do takich akcji nie szukają ludzi owianych skandalem agresywnych używających brzydkich slow i zachowujących się skandalicznie. Wiec tu bym doszukiwała się problemu a nie w stacji

Ale nie rozumiem, zadyma o to, żeby przez 30sek Pani twarz pokazała się w TV? To o to chodzi? To ten cel się liczy?

– brzmią komentarze.