Podczas pandemii kariery aktorskie uległy zawieszeniu. Celebryci nie mieli imprez na których mogli się pokazać, teatry były zamknięte a i plany filmowe miały mocno okrojoną działalność. Także kariera Joanny Brodzik zatrzymała się. Aktorka w wywiadzie z „Super Expressem” dzieli się szczęściem jakie spotkało ją wraz z propozycją grania w serialu TVN-u „Receptura”.

To było dla mnie bardzo ważne, żeby zapamiętać ten moment kiedy dostałam propozycję i przechować go na dzisiaj, bo chyba jednym z najistotniejszych elementów, który mi wtedy towarzyszył była radość z tego, że wracam do pracy po pandemii

– powiedziała Joanna Brodzik. Przy okazji zdradziła, że przyjęła szczepionkę na COVID-19, co pozwoliło jej m.in. na bezpieczną pracę:

– Praca, która zbiegła się, początek zdjęć, z momentem kiedy mogłam już bezpiecznie dla siebie i innych funkcjonować w przestrzeni publicznej będąc zaszczepioną, to było dla mnie naprawdę nowe otwarcie i zawsze na pierwszy dzień zdjęciowy wybieram się na plan z ciekawością i z radością i z nadzieją, a tym razem, te wszystkie wielkości towarzyszyły mi tak z dużej litery.

Jak wrażenia po emisji premierowego odcinka serialu z Brodzik? Będzie to wasz ulubiony serial?