Nie cichną echa dyskusji po odejściu z TVP Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka wraz z Tomaszem Kammelem stworzyła uwielbiany przez widzów duet Rogamel, nic więc dziwnego, że fani telewizyjnej pracy liczyli na miły gest ze strony Tomasza Kammela w stronę współprowadzącej „Pytanie na śniadanie”.

To ona zastąpiła Marzenę Rogalską. Nieoczywista decyzja w „PnŚ”

Tomasz Kammel po odejściu Marzeny Rogalskiej

Wszyscy, którzy spodziewali oznak sympatii ze strony Tomasza Kammela, byli mocno rozczarowani. Dziennikarz nie wspomniał o koleżance podczas programu, który miał z nią współprowadzić. To jednak nie koniec jego osobliwego zachowania.

Na Instagramie Tomasza Kammela pojawiło się zdjęcie z Joanną Jędrzejczak, która właśnie dołączyła do zespołu TVP. O ile samo zdjęcie nie zbudziło większych emocji, to jego opis jak najbardziej.

Bohaterski Tomasz Kammel porównuje się DO KSIĘDZA. „To nie jest komunizm”

Spotkanie po latach. Co w sercu to na języku. @joannajedrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i Wojciech Młynarski:), a dokładnie jego piosenka #róbmyswoje – napisał Tomasz Kammel.

Szybko zorientował się, że cytat nie jest najszczęśliwszym określeniem bieżącej sytuacji i edytował wpis.

Spotkanie po latach. Co w sercu to na języku. @joannajedrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i świetny czas w studio. Joanna, dziękuję – brzmi poprawiony post.

Tomasz Kammel poucza ekspedientkę, bo nie chciała podgrzać mu rogala! Fani dziennikarza niezbyt zadowoleni

Myślicie, że Tomek i Marzena wystąpią jeszcze kiedyś razem?

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel na ściance.

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel

Marzena Rogalska, Tomasz Kammel, fot. Forumgwiazd / Forum