Joanna Koroniewska (41 l.) to jedna z aktorek, które nie boją się pokazywać w naturalnej odsłonie. Na jej Instagramie pełno zdjęć bez makijażu, czy szczególnie ułożonych włosów. Teraz zdradziła, dlaczego z niego rezygnuje.

WOW! Joanna Koroniewska już dawno nie wyglądała TAK SEXY! (ZDJĘCIA)

Joanna Koroniewska o tym, dlaczego się nie maluje

Gwiazda nie musi się malować – ma piękną cerę, co jest na pewno po części zasługą odpowiedniej pielęgnacji. Napisała, dlaczego tak często mamy okazję ją widywać w naturalnej odsłonie.

Wiecie, że na co dzień się raczej nie maluję. Po pierwsze nie mam czasu. 😝😂 Po drugie mam wrażliwą skórę, której raczej pozwalam „oddychać”. Muszę więc uważać na to, czym ją pielęgnuję.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiecie, że na co dzień się raczej nie maluję. Po pierwsze nie mam czasu. 😝😂 Po drugie mam wrażliwą skórę, której raczej pozwalam „oddychać". Muszę więc uważać na to, czym ją pielęgnuję. Dlatego bardzo pozytywnie zaskoczył i ucieszył mnie fakt, że dostałam do testowania od polskiej marki Delia Cosmetics nową gamę kosmetyków do pielęgnacji skóry Botanical Flow, która składa się w aż 95% z naturalnych składników. Oczywiście od razu je wypróbowałam i naprawdę jestem zadowolona z efektów! Leżę więc sobie w ogrodzie i cieszę się latem i chwilą „nicnierobienia"... Króciutką chwilą, ale zawsze 🤣😂) Acha! Nie przegapcie okazji! Weźcie udział w konkursie "Mam Flow gdy...", który znajdziecie na stronie @delia_cosmetics_official , bo do wygrania są fantastyczne nagrody (jest nawet wycieczka 💪✌️) 😝😜😋 #ogrodowamama #naturanaturalnie @delia_cosmetics_official #botanicalflow #mamflowgdy #deliacosmetics #naturalgirl #naturalcream #beyourself #always #💚

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Pod zdjęciami Joanny bez make up’u pojawiają się komentarze:

Jesteś naturalnie piękna i normalna.

Uwielbiam Pani naturalność, zero fałszu😘❤❤

W dobie „instagramowych” makijaży, zabiegów i operacji plastycznych znajdują się także znane osoby, które wręcz przeciwnie – stawiają na całkowitą naturalność. Podoba się Wam takie podejście?

ZOBACZ TAKŻE:

Joanna Koroniewska obraziła się na M jak miłość? Gwiazda komentuje plotki

Joanna Koroniewska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie (Instagram)

Joanna Koroniewska zaszalała ze stylizacją – buty i sukienka to hit!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ktoś mi niedawno napisał po umieszczeniu posta po bieganiu, że muszę być strasznie pewna siebie skoro to robię. Że taka czerwona, spocona... I zaczęłam się zastanawiać jak to ze mną jest i szczerze, to nie jest ODWAGA. Po prostu TAKA JESTEM. Nie zamierzam udawać kogoś kim nie jestem. Bo jak KAŻDA z nas, no może poza malutkimi wyjątkami idealna nie jest. A poza tym serio?! Czy to ma TAKIE znaczenie?!? Najważniejszą sprawą dla mnie jako rodzica ZAWSZE będzie to aby nie to co po wierzchu było dla dziecka najbardziej istotne. I mimo, że każdy może tu zarzucić, że czasy takie nastały, że nie da się inaczej to ja jednak z uporem twierdzę, że się da. Że można i że to zależy TYLKO I WYŁĄCZNIE OD NAS! Bo „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Koniec kropka. #pomasażowerozkminy #dziśSzczeżujasięnieszczerzy #szczeżuja #mawolne #odszczeżenia

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

scena z: Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA