Joanna Koroniewska (41 l.) przez wiele lat była kojarzona z rolą Małgosi w serialu M jak miłość. I tak jak do Małgorzaty Kożuchowskiej przykleiła się łatka gwiazdy tego serialu, tak i Joannę większość fanów kojarzyła właśnie z rolą w tasiemcu.

Maciej Dowbor zachwyca się Joanną Koroniewską: Jak do tej stylizacji dodamy jeszcze pistolecik i kajdanki…

Ale te czasy się skończyły – mamy wrażenie, że Koroniewska przeżywa drugą młodość, a jednym z jej powodów są… media społecznościowe. Żona Macieja Dowbora genialnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Ma na nim mnóstwo fanów, z którymi trzyma dobry kontakt. Joanna na swoim profilu pokazuje nie tylko projekty zawodowe, ale i życie codzienne. Gwiazda zdobyła się też na odwagę, by eksponować i cieszyć się swoją kobiecością. Pięknie na tym wychodzi!

Koroniewska jest mamą dwójki dzieci. Starsza, Janina, ma już 9 lat. Młodsza Helenka urodziła się w lutym ubiegłego roku, jest więc jeszcze małym brzdącem. Widać jednak, że Koroniewska odżyła po okresie niemowlęctwa młodszej córki. Aktorka nie tylko wygląda świetnie, ale czuje się rewelacyjnie – co widać po jej minie, wpisach i reakcjach na Instagramie.

Joanna Koroniewska obraziła się na M jak miłość? Gwiazda komentuje plotki

Z Dowborem tworzą zgrany team, mają podobne poczucie humoru i nieraz dostarczają swoim fanom śmiechu publikując posty, w których komentują siebie nawzajem. Ostatnio podczas randki w rock&rollowym stylu Maciej pożyczył od żony legginsy w panterkę, by upodobnić się do Johna Bon Joviego. Wyglądał obłędnie;)

Wróćmy jednak do aktorki. Kilka dni temu Joanna pojawiła się na evencie. Jej stylizacja zasługuje na uwagę, bo podkreśliła charakter gwiazdy i wszystkie jej atuty. Koroniewska w czarnej sukience z piórami przy dekolcie i kowbojkach wyglądała genialnie!

Sami zobaczcie!

Czytajcie też:

Znamy szczegóły ślubu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

W takiej pozycji jeszcze NIKT nie widział Koroniewskiej! Ogarnęło ją szaleństwo

Koroniewska chwali się, jak chudła po ciąży, a internauci DRWIĄ z jej nóg!

Joanna Koroniewska w małej czarnej z piórami wyglądała obłędnie! , Fot. Baranowski/AKPA

Aktorka dobrała do sukienki buty kowbojki, fot. Baranowski/AKPA

Styl Joanny Koroniewskiej jest coraz bardziej interesujący :), fot. Baranowski/AKPA