Joanna Koroniewska (41 l.) wyszła za mąż, za Macieja Dowbora (40 l.) cztery lata temu. Od tego czasu para jest zgodnym małżeństwem. Z zewnątrz ich życie wygląda idealnie. Obydwoje szczęśliwie zakochani, z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Po takim czasie bycia w związku, Joanna z Maciejem udowadniają, że można stale się zaskakiwać. Prezenter telewizji Polsat postanowił rozpocząć wojnę na zdjęcia, i podzielił się na swoim oficjalnym profilu zdjęciem, na którym widzimy jego żonę przedstawioną w niekorzystnym świetle. Joanna zamiast się bezsensownie obrażać pokazała dystans do siebie i postanowiła przyjąć wyzwanie.

Joanna Koroniewska na Instagramie odnosi się do tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno

Joanna Koroniewska prowadzi z Maciejem Dowborem wojnę na kompromitujące zdjęcia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w 2014 roku. Razem wychowują dwie córki, 10-letnią Janinę i roczną Helenę. Małżeństwo uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych par polskiego show-biznesu. Zwłaszcza na Instagramie możemy obserwować śmieszne wpisy, w których małżonkowie nie szczędzą sobie uszczypliwych, ale podszytych humorem uwag. Zdjęcia, które pojawiły się na profilach małżeństwa wyjątkowo rozbawiły internautów.

Od zawsze było wiadomo kto w tym związku jest ponurakiem (…) Nie dość, że się nic a nic nie zmieniłam (prawda moi Kochani?), w przeciwieństwie do mojego partnera, to jeszcze ta jego za przeproszeniem zasromana twarz. I wyjątkowo pucołowata buźka. No cóż, jak to się mówi, szlachetność zawsze się obroni. W każdym wieku – podpisała zdjęcie Joanna.

WOW! Joanna Koroniewska już dawno nie wyglądała TAK SEXY! (ZDJĘCIA)

Maciej Dowbor nie mógł pozostać dłużny żonie i postanowił opublikować zdjęcie przedstawiające Joannę w niekorzystnej pozie. Mimo wszystko dziennikarz zrobił to z niesamowitym poczuciem humoru, a jego uszczypliwości zamiast złośliwych były urocze.

@joannakoroniewska twierdzi, że to ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu , że internet nigdy nie zapomina. Wystarczyło 5 minut i mam takie hity, że boję się wracać do domu. Dobrze, że zabrakło mi czasu (i odwagi), bo nie miałbym już w ogóle po co do domu wracać. Tak – ta dużo starsza Pani na zdjęciu to nie żadna ciocia tylko moja małżonka… wiele lat temu. Swoją drogą jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał – napisał pod zdjęciem Maciej Dowbor.

Na odpowiedź Joasi nie trzeba było długo czekać. Aktorka udostępniła urocze zdjęcie, na którym widzimy jej męża z matką, Katarzyną Dowbor. Maciej mógł się pochwalić wówczas najmodniejszą fryzurą sezonu, czyli blond balejażem. Koroniewska wyszperała naprawdę dobry smaczek, zdjęcie dziennikarza z czasów młodości jest po prostu prześmieszne! Po tym wpisie Joanna postanowiła wykorzystać zdjęcie, które ponoć miało pozostać w ukryciu.

OMG! Joanna Koroniewska pokazała się w BIKINI; Co za niespodzianka

Drogi @maciej_dowbor. Kiedyś Ci obiecałam, że nigdy, przenigdy tego zdjęcia nie wyciągnę. Sorry, wczoraj po Twoim poście miarka się przebrała. Po makale. Nie wiem jak się z tym teraz zmierzysz, ale jakoś będziesz musiał to udźwignąć.Z góry uprzedzam, JA go w takiej wersji nie znałam i obawiam się, że RACZEJ bym nie poznała. @katarzyna_dowbor_official Ty zawsze wiedziałaś, że Twój syn ma szczęście, że mnie w ogóle spotkał i tak się wyrobił prawda Kochana?!!

Urocza z nich para, prawda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Koroniewska zagra u Patryka Vegi? Ma w sobie coś niesamowitego

Joanna Koroniewska zachwycona Blanką Lipińską: Jest niezwykle atrakcyjną, silną babką

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają DRUGĄ CÓRKĘ; aktorka urodziła!

View this post on Instagram

Od zawsze było wiadomo KTO w tym związku jest ponurakiem. 🤷‍♀️🤦‍♀️Dziękuję moja Kochana @annadowbor za przesłanie zdjęć, które zrobiły mi mój dzień. 😂😂😂✌️Nie dość, że się nic a nic nie zmieniłam (prawda moi Kochani??!), w przeciwieństwie do mojego partnera, to jeszcze ta JEGO za przeproszeniem zasromana twarz. 😶🤭 I wyjątkowo pucołowata buźka. 🤪😂😂No cóż jak to się mówi szlachetność zawsze się obroni. W KAŻDYM WIEKU. 😂😂😂Nie powinnam już dobijać @maciej_dowbor, ale spójrzcie na ostatnią fotkę i minę nieskalaną myślą. 🥴🤔 #dowboroweDŁUUUGIElove #dowborybehappy #THEDowbors #youngDOWBORS #longtimeago #memories #🙌

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on

View this post on Instagram

Drogi @maciej_dowbor. Kiedyś Ci obiecałam, że nigdy, przenigdy tego zdjęcia nie wyciągnę. Sorry, wczoraj po Twoim poście miarka się przebrała. Po makale. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️😂😂Nie wiem jak się z tym teraz zmierzysz, ale jakoś będziesz musiał to udźwignąć. 😂😂Z góry uprzedzam, JA go w takiej wersji nie znałam i obawiam się, że RACZEJ bym nie poznała. 😂😂😂 @katarzyna_dowbor_official Ty zawsze wiedziałaś, że Twój syn ma szczęście, że mnie w ogóle spotkał i tak się wyrobił prawda Kochana?!! ❤️❤️#dowborowelove #THEDowbors #dowborybehappy #memories #longtimeago #motherandson #scooter #singer #tobelikescooter #😂😂😂 @scooterofficial #💪✌️

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on