27. edycja „Tańca z gwiazdami” przed nami (14 raz na ekranie Polsatu). I choć mogłoby się wydawać, że przez parkiet tego programu przeszli już wszyscy możliwi celebryci, w rzeczywistości okazuje się, że lista nazwisk nowych uczestników tanecznego show jest całkiem gorąca. Kto tej wiosny spróbuje swoich sił? Między innymi Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Filip Chajzer, Julia Kuczyńska i… Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Czy kciuki za (za chwilę byłą) teściową będzie trzymać Joanna Opozda? Influencerka szczerze odpowiedziała na to pytanie.

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są parą?! „Pykło między nami”

Joanna Opozda szczerze o udziale Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w „Tańcu z gwiazdami”

Małgorzata Ostrowska-Królikowska znalazła się na liście nowych uczestników tanecznego show Polsatu. Mama Antka Królikowskiego zatańczy z Kamilem Gwarą. Nie jest żadną tajemnicą, że para już trenuje pierwsze kroki. Czy aktorka ma szansę zgarnąć Kryształową Kulę? Cóż, na ten moment trudno dziś znaleźć odpowiedź. Niemniej wiadomo już, czy (niedługo byłej) teściowej będzie kibicować Joanna Opozda. 35-latka zdradziła ten sekret w rozmowie z Plejadą.

Kate Middleton jednak nie była chora?! Nowe, zaskakujące doniesienia brytyjskiej prasy!

Życzę jej powodzenia, oczywiście. To nie jest tak, że będę wysyłać SMS-y czy siedzieć na widowni – raczej mnie tam nie zobaczycie. Natomiast jak najbardziej życzę wszystkiego dobrego – przyznała Asia.

Przypomnijmy, że Opozda sama kiedyś pokazywała Polsce swoje taneczne możliwości. Była ukochana Królikowskiego wzięła udział w 18. edycji „Tańca z gwiazdami”. Na parkiecie towarzyszył jej wtedy Kamil Kuroczko. Para całkiem szybko odpadła z tanecznego show.

Kinga Rusin awanturuje się ze Stanowski: „Staje się co najmniej pożytecznym idiotą”

Joanna Opozda

Joanna Opozda, fot. akpa

Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, SK:, , fot. Telus/AKPA