Joanna Opozda po wielu życiowych perypetiach stanęła na nogi i świetnie sobie radzi wychowując samotnie Vincenta. Choć formalnie wciąż pozostaje żoną Antka Królikowskiego, media z zaciekawieniem obserwują jej życie prywatne, doszukując się nowego partnera u boku pięknej aktorki.

Choć Opozda kilkukrotnie była przyłapywana na zdjęciach z różnymi mężczyznami, jak dotąd z nikim nie potwierdziła miłosnej relacji. Media mają jednak swoją teorię i uparcie doszukują się u niej sekretnego romansu z Remigiuszem Mrozem, który od czasu do czasu zostawia Joannie zaczepne komentarze, na które ona równie chętnie odpowiada.

Joanna Opozda zdradziła, jak wyglądała jej najgorsza randka: „Zaczął ziewać”!

Joanna Opozda wyjawiła, jakie relacje łączą ją z Remigiuszem Mrozem

Spekulacje dodatkowo podgrzało pojawienie się Opozdy na Bestsellerach Empiku 2023. Aktorka szybko wyjaśniła, że przybyła na wydarzenie w celu wsparcia nominowanego w kategorii „kryminał i thriller” Mroza:

Jeśli chodzi o książki i autorów, jest to oczywiście Remigiusz Mróz, który na mnie już tam czeka – odparła.

W trakcie wywiadu z Pudelkiem Joanna zdradziła też, jakie łączą ją relacje z pisarzem. Ze słów aktorki wynika, że łączą ich przyjacielskie stosunku:

My się za bardzo nie musimy starać. Polubiliśmy się tak… Pykło między nami i tak zostało. Rozmawiamy dużo ze sobą, mamy bardzo podobne poczucie humoru, więc myślę, że to jest „clou”. To poczucie humoru jest bardzo ważne, przynajmniej dla mnie. Dużo się śmiejemy. I tak jakoś funkcjonujemy sobie – odpowiedziała z uśmiechem na twarzy.

Zawiedzeni?

Joanna Opozda chwali się kuchnią i flirtuje z Remigiuszem Mrozem! „Musisz wszystko wywlekać AFERZYSTO?”

pasekkozak

Joanna Opozda

scena z: Joanna Opozda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Joanna Opozda, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Remigiusz Mróz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Remigiusz Mróz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Remigiusz Mróz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Remigiusz Mróz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA