Joanna Opozda i Antek Królikowski niebawem zostaną po raz pierwszy rodzicami. Aktorka dotychczas była dość otwarta w mediach społecznościowych, ale odkąd zaszła w ciążę, wręcz zniknęła z sieci. Na dodatek prawie w ogóle nie pokazuje zaokrąglonego brzuszka.

Joanna Opozda chwali się wyprawką dla dziecka. Same luksusy!

Joanna Opozda poszła na policję 

Joanna Opozda ostatnio przyznała, że ma sporo problemów zdrowotnych w ciąży. Niestety hejterzy jej nie pomagają. Dziś pokazała fanom, jaką obrzydliwą wiadomość dostała.

ty kur*** szlas do slubu z brzuchem!!! zero wstydu!!! i jeszcze bezczelnie klamalas ze nie jesteś w ciazy!!! zebys urodziła dauna!!! bo tylko na to zaslugujesz za te klamstwa!!! – brzmi część wiadomości.

„Mam problemy zdrowotne” – Joanna Opozda szczerze o tym, jak się czuje w ciąży

Aktorka postanowiła znaleźć autora wiadomości: „Jestem na policji. Tym razem nie odpuszczę” – poinformowała na Instagramie. Następnie z samochodu wyjaśniła, że chce, aby była to przestroga dla wszystkich:

Jestem już po. Teraz poczekam na prokuraturę. Powiem wam, że normalnie pewnie bym odpuściła, bo żyję już trochę na tym świecie, nie urodziłam się wczoraj. Wiem, na czym polega hejt. Przyzwyczaiłam się nawet do tego hejtu (…). Zwykle macham na takie komentarze i wiadomości ręką i uważam, że nie ma co walczyć z wiatrakami, bo to przecież jest tyle roboty z tym wszystkim, ale właśnie przez takie podejście, takie odpuszczanie, ci hejterzy się nakręcają, (…) pozwalają sobie na więcej, czują się bezkarni– powiedziała Opozda.

Dodała, że, zrobi to dla przykładu, żeby kolejna osoba, która będzie chciała napisać taką wiadomość, nie tylko do kobiety w ciąży, zastanowi się i będzie wiedzieć, że nikt nie jest w sieci anonimowy.

Joanna Opozda zaprezentowała brzuszek. Aktorka wygląda przepięknie!

 

Joanna Opozda chwali się wyprawką dla dziecka. Same luksusy!

Joanna Opozda, fot. Instagram: asiaopozda

Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA