Joanna Opozda i Antek Królikowski czekają na swoje pierwsze dziecko! W mediach od dawna było głośno na temat ciąży aktorki, a temat dodatkowo rozgrzała informacja o ślubie Asi i Antka. Ostatecznie Joanna wydała oświadczenie na swoim Instagramie przyznając, że rzeczywiście spodziewają się dziecka. Para poprosiła jednak o uszanowanie ich prywatności w tym pięknym, intymnym czasie oczekiwania.

Joanna Opozda potwierdza ciążę. Opublikowała oświadczenie na Instagramie

Joanna Opozda chwali się wyprawką dla dziecka. Same luksusy!

Joanna Opozda pokazała się po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży! (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda przed ciążą była bardzo aktywna w mediach społecznościowych i wydawało się, że będzie kolejną ekspertką na temat ciąży i macierzyństwa na Instagramie. Tak jednak nie jest! Gwiazda bardzo mało zdradza z przebiegu ciąży i stara się nie pokazywać zaokrąglonego brzuszka.

Jednak ostatnio coraz częściej otwiera się przed fanami. Jakiś czas temu zapytana przez fanów Joasia wyznała, że ma problemy zdrowotne i źle znosi ciążę. Teraz w najnowszym Q&A na Instagramie opowiedziała trochę o przygotowaniu wyprawki dla pierworodnego.

Aktorka pochwaliła się, w co zdążyła się już zaopatrzyć – na stories zaprezentowała m.in Szumisia, bujaczek, który dostała od swojej przyjaciółki Mariny Łuczenko, a także eliptyczne łóżeczko, które „rośnie wraz z dzieckiem”:

Ktoś napisał, że to łóżeczko jest malutkie i ono faktycznie jest maleńkie, ale ja takie chciałam. To łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem, czyli po prostu dokładamy kolejne części i zmienia się rozmiar – wytłumaczyła swoją zakupową decyzję.

Joanna Opozda chwali się wyprawką dla dziecka

Joanna Opozda, fot. Instagram: asiaopozda

Joanna Opozda chwali się wyprawką dla dziecka. Same luksusy!

Joanna Opozda, fot. Instagram: asiaopozda

Aktorka podała również nazwę firmy, z której zamówiła wózek – jak się okazało, postawiła na znaną, luksusową markę, z której chętnie korzystają inne celebrytki.

Nie zabrakło również humorystycznego pytania o typowe dla ciąży jedzeniowe „zachciewajki”, jednak Asia odparła, że zawsze jadła „dużo i różnie” łącząc często skrajne smaki, dlatego nie odczuła znaczącej różnicy.

Joanna Opozda chwali się wyprawką dla dziecka. Same luksusy!

Joanna Opozda, fot. Instagram: asiaopozda

scena z: Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

joanna_opozda_2021

joanna_opozda_2021

joanna_opozda_2020

joanna_opozda_2020

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze teledysku

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze teledysku fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski na evencie

scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA