Joanna Opozda odkąd rozstała się z Antkiem Królikowskim, przeszła metamorfozę przede wszystkim mentalną. Dla wielu kobiet stała się inspiracją, a w życiu zawodowym po premierze filmu „Brigitte Bardot cudowna” poważaną aktorką.

Awantura Joanny Opozdy z ojcem powraca. Rodzina aktorki złożyła zażalenie do sądu

Joanna Opozda musiała uciekać z imprezy

Teraz za każdym razem, kiedy Joanna Opozda pojawia się na evencie, przyciąga uwagę wszystkich fotoreporterów.  Jej stylizacje przykują uwagę z daleka, a w szczególnie jedna, w której pojawiła się latem tego roku na otwarcie butiku Philippa Pleina. Aktorka chyba po raz pierwszy zaprezentowała się kolorze fuksji i do tego spięła wysoko włosy. Wyglądała prześlicznie!

 

Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda nie wytrzymała! Wyjawia, że była zastraszana przez obecną partnerkę Królikowskiego

Ostatnio Joanna Opozda w cyklu „Historia jak z żurnala” w Dzień Dobry TVN opowiedziała o stylistycznej wpadce, której nikt nie zauważył. Okazuje się, że tego wieczoru musiała szybko uciekać z przyjęcia:

Wiele miesięcy siedziałam w domu, ale w końcu wyszłam. (…) Pod tą sukienkę założyłam przyklejany stanik, który w trakcie make-upu zaczął mi się zsuwać, nie trzymał się dobrze. Pomyślałam: „Kurczę, i co teraz?”. Harry (przyp. red. – makijażysta gwiazd) wpadł wtedy na pomysł, że przykleimy go na klej do rzęs, który był czarny – zdradza Joanna Opozda.

Joanna Opozda pokazała fotkę z dzieciństwa! „Mój synek wygląda IDENTYCZNIE”

Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Niestety pomysł z klejem się nie sprawdził i w czasie eventu biustonosz znowu się odkleił i na dodatek zabrudził skórę i sukienkę.

To był koszmar, szybko zwiałam z imprezy. Nigdy więcej nie mogłam też już założyć tej kreacji – powiedziała Opozda.

Joanna Opozda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA