Ten rok zdecydowanie nie był łatwy dla Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Przez ostatnie miesiące byli na ustach wszystkich, a media rozpisywały się o ich rozstaniu. Wraz z narodzinami syna 22 lutego internet obiegła informacja o ich rozstaniu i zdradach aktora. Było to o tyle dziwne, że w kręconym w listopadzie programie „Przez Atlantyk”, Królikowski wciąż był (?) głęboko zakochany w swojej żonie i publicznie wyznawał jej miłość przed kamerą TVN.

Joanna Opozda bezlitośnie uderza w nową partnerkę Antka Królikowskiego!

Awantura Joanny Opozdy z ojcem

Natomiast nie zapominajmy jeszcze o jednej aferze na początku roku: awantury Antka Królikowskiego z ojcem Joanny Opozdy. 8 stycznia sieć obiegły nagrania, jak aktor próbuje dostać się ze swoimi kolegami do mieszkania Dariusza Opozdy, ponieważ mężczyzna miał wyrzucił swoją żonę (mamę Joanny Opozdy) z domu i zmienić zamki w drzwiach. Antek Królikowski chciał pomóc teściowej, aby mogła bezpiecznie zabrać swoje rzeczy. Niestety doszło do dramatycznych scen, ponieważ Dariusz Opozda miał ze sobą broń, z której strzelił w ścianę budynku i przeleciała nad głową siostry Joanny. Jak się później okazało, była to broń palna.

Joanna Opozda zabiera głos! „Dziś wylądowałam w szpitalu”

Teraz dziennikarze „Super Expressu” dowiedzieli się, że postępowanie zostało umorzone, ale rodzina Joanny Opozdy już złożyły zażalenie:

Postanowienie to nie jest prawomocne, gdyż wpłynęło na nie zażalenie, które prokurator przekazał do rozpoznania do Sądu Rejonowego w Busku-Zdroju – poinformował „Super Expressowi” Daniel Prokopowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Podobno nawet Dariusz Opozda nie miał pojęcia o tym postępowaniu. Jeśli sąd stwierdzi, że umorzenie było niesłuszne, cała sprawa zostanie wznowiona, a Panu Opoźnie będzie grozić do trzech lat więzienia.

Joanna Opozda nie wytrzymała! Wyjawia, że była zastraszana przez obecną partnerkę Królikowskiego

Dariusz Opozda w rozmowie z „SuperExpressem” tłumaczy, że Antek Królikowski został wciągnięty w rodzinną awanturę:

Z Antkiem rozmawiałem telefonicznie. Twierdził, że nie znał sprawy, że został wciągnięty w całą tę aferę – mówi Dariusz Opozda. 

 

Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Opozda, Weronika Rosati, Lech Majewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski, Tomasz Olejnik, fot. Telus/AKPA