Te Panie mają ze sobą wiele wspólnego. Mają bowiem wielkie doświadczenie w kwestii odbijania innym facetów. I tak można zrobić mały ranking uwodzicielek. Magazyn Gala zebrał je wszystkie i ciut przybliżył ich podboje.

Numerem 1 na liście jest oczywiście Sienna Miller. Na swoim koncie ma Jude Law, którego zabrała Sadie Frost i Kate Moss (aktor spotykał się z trzema na raz). Potem znalazła Daniela Craiga, czyli ostatniego agenta 007. Nie trwało to długo, ponieważ spotkała na planie filmowym Haydena Christensena. Kiedy już się nim znudziła wpadła w ramiona P. Diddiego. Mówiono także o jej romansie z Sean Beanem.

Angelina Jolie ma oficjalnie mniej romansów, za to wszystkie z \”pracy\”, w tym dwóch mężów. Pierwszy to John Lee Miller, drugi Billy Bob Thornton. Jak to mówią do trzech razy sztuka. Może dlatego Jolie usidliła największego przystojniaka w Hollywood. Brad Pitt dla niej zostawił Jennifer Aniston.

Następną aktorką, która lubi sprawdzony towar jest Penelope Cruz. Dla niej po 10 latach wspólnego życia Tom Cruise porzucił piękną Nicole Kidman. Romans nie wytrzymał długo i Hiszpanka złapała Mathew McConaugheya. Potem był Nicolas Cage. Cruz przyczyniła się także do rozpadu związku Kylie Minogue i Oliviera Martineza oraz Scarlett Johansson i Josha Hartnetta. Teraz szuka kolejnego kwiatka. Podobno ma chętke na Bono.

Inny system ma Julia Roberts. Ona kupuje mężczyzn. Za ojca jej trójki dzieci Daniela Modera zapłaciła jego byłej żonie 50 tysięcy dolarów. Na koniec dodała tylko :Nie będę przepraszać za to, co zrobiłam z miłości.

Britney Spears swojego męża zabrała Shar Jacksona. Kevin Federline miał wtedy juz jedno dziecko, a drugie było właśnie w drodze. Ale w czym to przeszkadza?

Jak widać Hollywood pełne jest kusicielek, które pociągają zakazane owoce. Nie można wierzyć ani przyjaciółce, ani siąsiadce. Denise Richards podwędziła męża Heather Locklear. W sumie Richie Sambora przeprowadził się tylko o jeden numer.

Gdyby tak im wysłać paru członków Ligi Polskich Rodzin zrobiliby już z nimi porządek.