Josh Hartnett potajemnie poślubił swoją długoletnią miłość, Tamsinę Egerton i to w listopadzie 2021 roku! Hartnett i Egerton powiedzieli sobie „tak” w The Old Marylebone Town Hall w Londynie. Skromna ceremonia odbyła się w sali Soho, która może pomieścić tylko 12 osób.

To była elegancka ceremonia z tylko garstką bliskiej rodziny i przyjaciół […] Naprawdę są szczęśliwi, prowadząc skromne życie z dala od imprez show-biznesu i czerwonych dywanów, więc chętnie latają poza radarem mediów – wyznała osoba bliska parze.

Josh Hartnett w Polsce!

Josh Hartnett wziął ślub 

43-letnia gwiazda „Pearl Harbor” i 33-letnia Egerton są rodzicami trójki dzieci. W styczniu 2021 roku pochwalili się, że powitali na świecie swoje trzecie dziecko.

Josh Hartnett i jego życie

Josh Hartnett był ogromną gwiazdą na początku lat 2000. Zagrał w takich hitach, jak „Pearl Harbor” czy „Helikopter w ogniu”, współpracował, m.in. z Sophią Coppolą przy „Virgin Suicide” i zagrał Otella w nowoczesnej adaptacji Shakespeare’a. Jednak u szczytu swojej kariery uciekł z centrum uwagi, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Powiedział, że jego odejście wpłynęło na rodzaje ról, które mógł przyjmować, co bardzo go ucieszyło. Hartnett miał dość bycia przystojniakiem z Hollywood.

To, z czego jestem najbardziej dumny, to to, że jestem ojcem trójki dzieci i mam dobre relacje z moją partnerką i wspaniałe życie rodzinne i nadal jestem w stanie wykonywać dobrą robotę, a wraz z wiekiem postacie, które odgrywam stają się coraz bardziej interesujące – wyznał w rozmowie z magazynem Porter.

Romands Amandy Seyfired i Josha Hartnetta

 

Fot. Forum

Fot. Forum