32-letnia Julia Fox pracuje obecnie nad czarną komedią „The Trainer”, jednak po godzinach, gdy nie jest aktorką bawi się w samozwańczą ikonę stylu. Niestety po związku z Kanye Westem, celebrytka postanowiła zaistnieć w świecie mody. Jednak wszystko co robi jest niestety zbyt wymyślone, zbyt wymuszone i totalnie bez… stylu.

Efekt Kanye Westa, Julia Fox zrzuciła 8kg w 1 miesiąc

Julia Fox ośmiesza się zbyt wymyślnymi stylizacjami

Zamiast skupić się na produkcjach filmowych, Julia Fox postanowiła zostać drugą Kim Kardashian i zakłada na siebie niecodzienne zestawy, czasem przerysowane, czasem całkowicie nie na miejscu. Internauci wytykają jej brak smaku i całkowity brak relatywności z prawdziwą modą.

Julia Fox nie jest ikoną stylu?

Aktorka, wykorzystując swoje 5 minut sławy, pomyślała, że moda to dobry kierunek. Jednak zakładanie na siebie udziwnionych zestawów, kontrowersyjnych sukienek i looków totalnie odklejonych od rzeczywistości… i trendów nie działa w jej przypadku. Wszyscy widzą, że jest to wymuszone.

Koniec romansu! Świat już zapomniał o Julii Fox?

Ostatnio Julia Fox wybrała się w bawełnianej bieliźnie i jeansowym zestawie do sklepu spożywczego, gdzie całkowicie „NIEPLANOWANIE” pozowała z wózkiem sklepowym, trzymając w ręku torebkę ze zszytych jeansów…

A może internet się myli i jej styl jest inspirujący? Jak oceniacie jej stylizacje?

Julia Fox Fot. Fati / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Julia Fox Fot. @LucaSgro / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Julia Fox Fot. Butei de Verona / BACKGRID / Backgrid UK / Forum