Julia Wieniawa jest twarzą nowej kolekcji Deichmann. Młoda aktorka rozwija się i swoją karierę. Odpowiedziała dla nas na pytania dotyczące jej największej inspiracji. Na kim wzoruje się Julia Wieniawa? Na zagranicznych gwiazdach: Emmie Stone i Selenie Gomez.

Julia Wieniawa zaszalała z ekstrawagancką stylizacją. W Bangkoku chce wyglądać jak gwiazda Hollywood

Julia Wieniawa początki kariery

Julia Wieniawa (20 l.) to prosperująca aktorka, kobieta renesansu, która we wszystkim jest dobra! Karierę rozpoczęła w Rodzince.pl, ma za sobą debiut w filmie Patryka Vegi, oraz jest twarzą licznych marek. Dodatkowo wciąż szkoli się w lekcjach śpiewu. Jej piosenka „Nie muszę” to prawdziwy hit.

Niedawno także udało jej się zdobyć milion obserwujących na Instagramie. To naprawdę wiele jak na polskie realia.

Julia Wieniawa inspiruje się Seleną Gomez i Emmą Storne

Julia Wieniawa odpowiedziała na parę pytań dla Kozaczka. Między innymi opowiedziała, która kobieta jest dla niej największą inspiracją:

Mam wiele inspiracji, wiele kobiet mnie inspiruje. Myślę, że każda z nas ma wiele do zaoferowania i powinnyśmy od siebie czerpać jak najwięcej i też wspierać się nawzajem, ale z zagranicznych gwiazd jestem fanką Emmy Stone. Uważam że jest na maksa utalentowaną dziewczyną i naprawdę jej kreacje aktorskie mnie zachwycają. A oprócz tego bardzo lubię Selenę Gomez. Myślę, że nawet jesteśmy do siebie trochę podobne – mówi.

Julia Wieniawa wrzuciła fotkę, na której jest w objęciach ZNANEGO aktora

Podobne z urody, podobnie też zaczynałyśmy karierę. Ona w Disney Channel w popularnym serialu, ja też w Disney Channel miałam kiedyś możliwość zagrać, też w popularnym serialu Rodzince.pl rozpoczynałam swoją karierę. Wszyscy myśleli że na tym się zakończy, a nagle ona wystartowała też ze swoją muzyką, ma świetne piosenki, piękny głos, też dużo przeżyła – tłumaczy dla Kozaczka.

Julia nie ukrywa, że Selena Gomez jest wzorem kobiety, podziwia ją za siłę i za talent:

Jest też twardą dziewczyną, dużo w życiu przeżyła prywatnie z tego co obserwujemy i naprawdę świetnie sobie radzi a ze sławą, b z jakimiś nieudanymi związkami w przeszłości, też ze zdrowiem. Jest dla mnie pełną inspiracją. Jest też dziewczyną w moim wieku, no dobra troszkę starszą, więc mogę ją obserwować i tylko jej kibicować – kończy.

Zobacz nasze VIDEO z Julią Wieniawą poniżej.

Julia Wieniawa Prezentacja kolekcji wiosna lato 2019 Deichmann
Julia Wieniawa Prezentacja kolekcji wiosna lato 2019 Deichmann

Sonda

poll-violet

W jakiej roli Julia Wieniawa podoba Ci się najbardziej?