Julia Wieniawa pochwalił się swoją „nową miłośćą” na Instagramie. Młoda aktorka rozstała się po dwóch latach z Antkiem Królikowskim z powodu różnicy charakterów. Para nie jest ze sobą mimo że łączyła ich wspólna miłość do pupila – Klasyka. Pies został z Antonim, a Julia pociesza się uroczym maltańczykiem.

Małgorzata Ostrowska – Królikowska skomentowała rozstanie Julii i Antka


Już nie mogę dłużej ukrywać się z moją nową miłością…! Przedstawiam Wam Gustawa aka Gucio

– napisała na Instagramie.

Opowiedziała także trochę o swoim psie na Instagramie:


Jak widzieliście w najnowszym poście, już nie potrafiłam dłużej ukrywać mojego nowego chłopaka. Poznajcie Gucia, mojego nowego synka. Gutek podróżuje ze mną wszędzie, jeździ na plan, każdy go adoruje, ma tutaj swoje siedzisko i matę w kamperze i jest mu najlepiej.

– powiedziała.

Część fanów jest zakochana w nowym pupilu Julii. Większość jednak zwraca uwagę na to, że Klasyk był ze schroniska, natomiast nowy psiak Wieniawy już na takiego nie wygląda:

dlaczego teraz też nie wzięłaś pieska ze schroniska?

Czyżby szczeniak z hodowli? myślałam że dasz dom kolejnemu bezdomniakowi

A co z wcześniejszym psem? Poszedł w odstawkę?

– brzmią komentarze.

Kto zajmuje się psem Julii i Antka? Będzie konflikt pomiędzy parą?

Julia jeszcze nie tak dawno napisała, że poleca każdemu iść do schroniska i odnaleźć swojego przyjaciela. Niestety wygląda na to, że nie zrobiła tak z nowym domowym pupilem:

Wczoraj minął rok od zaadoptowania Klasyka. Ten mały skrzat już z nami spędził wiele pięknych chwil. Wszędzie z nami podróżuje, jest naszym najlepszym kumplem. Polecam każdemu kto chciałby mieć psa- iść do schroniska i tam poznać swojego przyjaciela.