Julia Wieniawa (21 l.) i Nikodem Rozbicki (28 l.) niedawno ujawnili, że są parą. Pokazali wspólne zdjęcia, najpierw z wypadu w góry, później ze wspólnych wakacji na Zanzibarze. W magazynie „Gala” ukazał się wywiad z aktorką, w którym pierwszy raz mówi o nowym związku.

Nikodem Rozbicki POTWIERDZIŁ związek z Julią Wieniawą: „Pięknie Wam razem”

Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa ma za sobą dwa związki, o których było głośno w mediach – z Antkiem Królikowskim i Aleksandrem Baronem. Od jakiegoś czasu była singielką, chociaż już latem pojawiły się zdjęcia paparazzi, na których widać było, że z Nikodemem Rozbickim łączy ją coś więcej.

Julia jednak nie komentowała doniesień o nowym związku. Zrobiła to dopiero teraz w rozmowie z „Galą”. Przyznała też, że nauczyła się być szczęśliwa sama ze sobą.

Inaczej podchodzę do relacji. Zawsze uzależniałam swoje szczęście od osób trzecich. Teraz pracuję nad tym, by polubić siebie niezależnie od innych. Jestem już na takim etapie, że lubię być sama z sobą. Uważam, że dopiero jak się polubi siebie, można próbować budować nowe relacje.

Julia Wieniawa wystawia pośladki i reklamuje swoje body. Mama Julki: Fotograf zdolny jest

Julia Wieniawa pokazała remont nowego mieszkania. Nie uwierzycie, co będzie miała na „CHACIE”

Julia chciała pobyć sama. Teraz jednak znów jest w związku – nie chce go ukrywać, ale też nie ma zamiaru przesadnie dzielić się życiem prywatnym.

Dlatego długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wspólnym wyjeździe w górach trzymają się za ręce.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wspólnym wyjeździe w górach trzymają się za ręce Fot.Instagram/nikodamn

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze Fot.Instagram:juliawieniawa

Julia Wieniawa zagrała w teatrze

Julia Wieniawa zagrała w teatrze, fot. Gałązka/AKPA

Julia Wieniawa na ściance

Julia Wieniawa/fot. AKPA

Nikodem Rozbicki na ściance

Nikodem Rozbicki/fot. AKPA